"Domowe rewolucje". Rusza casting do nowego programu Doroty Szelągowskiej! O czym będzie? Jak się zgłosić?

Znasz kogoś wyjątkowego, komu przydałby się remont całego domu lub mieszkania? Chcesz, żeby to właśnie Dorota Szelągowska zaskoczyła Twoich bliskich? Już teraz możesz podarować im wyjątkowy prezent. Właśnie rusza casting do nowego programu TVN!

Multimedia

Dorota Szelągowska - o czym będzie jej nowy program?

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych! Tym razem, wraz ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach… niespodzianki! Bohaterowie nowego programu będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka!

Dorota Szelągowska miała koronawirusa? "Jestem z tych panikujących"Zobacz więcej

Stacja TVN szuka osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Znasz kogoś, kto na co dzień robi nadzwyczajne rzeczy i pomaga innym? A może jest obecnie w trudnej sytuacji życiowej i nie ma czasu albo środków na remont? Do programu można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Wystarczy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, podaruj bliskim niezwykłą metamorfozę i spełnij ich marzenie o pięknym domu. Dorota Szelągowska może zapukać właśnie do ich drzwi!

Regulamin oraz szczegóły można znaleźć na stronie TVN w zakładce castingi.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ilonka (gość)

    witam a czy Holandia tez wchodzi w grę bardzo bym chciała zeby pani mi wyremontowała kuchnie .

    04.07.2020 17:06
  • Iwona szczesny (gość)

    Plis pomóż mi nie mam pomysłu? Mam dom z 2 wojny światowej gdzie był szpital wojskowy. Dużo elementów zostało nie chce ich zniszczyć a pomysłu brak na aranżacje stare plus nowe. Pozdrawiam

    24.06.2020 16:00
  • Krystyna Tobor. (gość)

    Witam pani Doroto jestem osobom nie pelnosprawnom i chciałabym wyremontować kuchnie

    24.06.2020 11:00
  • WandaDoD (gość)

    Dorotko kochana pom9 9 O

    Pomóż Dorotko kochana kuchnia.Takze łazienka .Jestem niepełnosprawna potrzebuje łazienki która pomoże mi w higieni na codzień . Ratuj

    E

    20.06.2020 01:34
  • Wanda (gość)

    Dorotko pomóż

    20.06.2020 01:26
  • Pati Pawlak (gość)

    Program TV - Telemagazyn.pl Więcej Wyszukaj... Zaloguj

    "Domowe rewolucje". Rusza casting do nowego programu Doroty Szelągowskiej! O czym będzie? Jak się zgłosić? Adriana Słowik 15.05.2020 16:58, Domowe rewolucje Znasz kogoś wyjątkowego, komu przydałby się remont całego domu lub mieszkania? Chcesz, żeby to właśnie Dorota Szelągowska zaskoczyła Twoich bliskich? Już teraz możesz podarować im wyjątkowy prezent. Właśnie rusza casting do nowego programu TVN!

    Zobacz galerię

    Dorota Szelągowska - o czym będzie jej nowy program? Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych! Tym razem, wraz ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach… niespodzianki! Bohaterowie nowego programu będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka!

    Dorota Szelągowska miała koronawirusa? "Jestem z tych panikujących" Zobacz więcej

    Stacja TVN szuka osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Znasz kogoś, kto na co dzień robi nadzwyczajne rzeczy i pomaga innym? A może jest obecnie w trudnej sytuacji życiowej i nie ma czasu albo środków na remont? Do programu można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

    OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+ Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Wystarczy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, podaruj bliskim niezwykłą metamorfozę i spełnij ich marzenie o pięknym domu. Dorota Szelągowska może zapukać właśnie do ich drzwi!

    Regulamin oraz szczegóły można znaleźć na stronie TVN w zakładce castingi.

    Zobacz galerię

    Źródło: TVN/x-news

    Tematy: dorota szelągowska tvn

    Zobacz więcej

    Ciężarna Maja Hyży pozuje nago! Fani wokalistki zachwyceni!

    Marcin Prokop żegna się z programem: Bój to jest nasz ostatni

    Wystający brzuch zniknie w 10 dni. Wystarczy do śniadania dodawać... Sponsorowane

    Tarik uniemożliwia odprowadzenie Elif do rezydencji. Co zamierza zrobić z dziewczynką?

    Spora przerwa w emisji "Więźnia miłości"! Co z pozostałymi tureckimi serialami w Boże Ciało 2020?

    Ta metoda nauki języków podbija świat. Nowy język w 14 dni! Sponsorowane

    Zehra zgadza się na rozwód! Ömer postanawia porozmawiać z Sabah

    Cavidan wyrzuca Nigar z pracy! Służąca wyjawia, że wie, co matka Emira zrobiła mężowi!

    Radosław Majdan pokazał zdjęcia ze szpitala i zdradził imię syna!

    KomentarzeSkomentuj

    Sonia Czana (gość)

    Witam Cię Dorota ja zabardzo Cię nie znam ale moja mama czesto oglada twoje programy chce abys jej pomogla w remoncie gory budynku który niedawno kupiła z siostrą i rodzicami .Muszę po krótce ci opowiedzieć jej historię mają mama rozeszła się z tatą po 25 latach i została bez dachu nad głową ponieważ mieszkając z ojcem alkoholikiem mieszkanie było jego mamy. Ale to nic wynajęła mieszkanie z moim bratem bo jeszcze ma syna na wychowaniu między nami jest 16 lat różnicy. Wynajmując mieszkanie podjęła decyzję aby kupić coś swojego i po ciężkiej pracy udało jej się troszkę uzbierać pieniążków i wspólnie z siostrą kupiła dom na kredyt mieszkajac przez rok z moim bratem w 1 pokoju .Po 2 latach od rozwodu poznała fajnego faceta też po przejściach ale to nie koniec ponieważ jej nowy partner jest po ciężkich chorobach mama podjęła decyzję że niebedzie skreślać osoby bo jest chora ponieważ uważa że sama może też ciężko zachorować i podjęli decyzję zamieszkania razem jednak ciężko im było w tym jednym pokoju. Po wielu negocjacjach nie latwych udało się dojść z siostrą do porozumienia że odstąpi im górę mama w końcu jest szczęśliwa z tym ze chciałaby piękne wnętrze i sypialnie co raczej jest ciężko ponieważ tam ścianki są Tak podzielone że jest tylko kuchnia i salon oraz pokój dla brata .Jej nowy partner nie jest w stanie nic ciężkiego robić po tak ciezkich 4 chorobach jednak dużo mamie pomaga jest pogodny i się nie poddaje mówi że 4 razy uciekł śmierci .Najciekawsze jest to że są spod tego samego znaku zodiaku może byli sobie pisani.Dorotko dużo można by było pisać mama dużo złego zaznala w swoim życiu i jest osoba strasznie dobra myślę że taka gwiazdka z nieba przydałaby się dla niej to jest jej największe marzenie zawsze mówi że gdyby tak Dorota wyremontowana jej mieszkanie to była by już naprawdę szczęśliwa kobieta .A zapomniałam dodać mama ma niesamowite zdolności manualne jak byśmy się spotkały to parę ci pokażę A ja oczywiście też po niej odziedziczylam ten sam talent .Dorota jeśli to przeczytasz to może jakaś iskierka nadziei jest na remont mamy mieszkanka na poddaszu.Pozdrawiam Ciebie i cała twoja ekipę choć za bardzo nie oglądam waszego programu .😁

    10.06.2020 17:08

    Genowefa Zycinska (gość)

    Dzień dobry. Chciałabym prosić o metamorfozę wnętrza domu mojej mamy na wsi o pow.ok.55 m2. Mama będzie miała 91 lat 22 .czerwca tego roku. Pomogłam jej wyremontować dom z zewnątrz ale niestety wnętrze wymaga też zmian a szczególnie zmiany systemu ogrzewania . Mama uważa , że jest dobrze a ja wiem , że trzeba dużo siły do noszenia opału do domu przez długi okres w roku i nie zawsze mogę pomóc bo mieszkam ponad 400 km od niej. Często przyjeżdżam ale muszę pogodzić też czas na opiekę nad córką niesłyszącą. Byłabym wdzięczna za pomoc w realizacji tej koniecznej zmiany. Pozdrawiam serdecznie.

    10.06.2020 12:51

    Pati Pawlak (gość)

    Kochana Pani Doroto i cudowna Ekipo - mieszkam od kilku lat we Wloszech, daleko od kochanych Rodzicow. Nie mam zbyt wielu okazji na odwiedziny, co tylko poteguje moj smutek. Tesknie za Nimi okropnie. Rodzice mieszkaja w starym bloku, 54m2. Wychowalam sie w nim i wspominam ten czas najlepiej... Niestety z powodu wieku, pewnych dolegliwosci i kwestii finansowych - Rodzice nie decyduja sie na remont, nawet najmniejszego pomieszczenia. Sciany sa krzywe, nie wygladzone, sufit w styropianie (naprawde 😭) kuchnia 20 letnia, lazienka jeszcze starsza. Mama stara sie pozakrywac te niedogodnosci nowoczesnymi dodatkami (wodnik, kocha nowosci, nowy styl), ale to tylko poteguje problem. Panuje tam totalny misz masz. To powazny problem dla starszych, ale nowoczesnych ludzi, ktorzy chcieliby sobie jeszcze upiekszyc zycie. Bydgoszcz, bo tam jest rodzinny dom, to przesliczne miasto. Dom Rodzicow kompletnie sie z nim obevnie gryzie. Nie mam mozliwosci im w tym pomoc sama. Zreszta nie maja zbytnio nikogo innego... Prosze Cie, zajrzyj do Nich. Bardzo Ciebie potrzebuja... Pozdrawiam wszystkich cieplo ♥️ Patrycja

    pawlak.patrizia@gmail.com

    12.06.2020 08:14
  • Sonia Czana (gość)

    Witam Cię Dorota ja zabardzo Cię nie znam ale moja mama czesto oglada twoje programy chce abys jej pomogla w remoncie gory budynku który niedawno kupiła z siostrą i rodzicami .Muszę po krótce ci opowiedzieć jej historię mają mama rozeszła się z tatą po 25 latach i została bez dachu nad głową ponieważ mieszkając z ojcem alkoholikiem mieszkanie było jego mamy. Ale to nic wynajęła mieszkanie z moim bratem bo jeszcze ma syna na wychowaniu między nami jest 16 lat różnicy. Wynajmując mieszkanie podjęła decyzję aby kupić coś swojego i po ciężkiej pracy udało jej się troszkę uzbierać pieniążków i wspólnie z siostrą kupiła dom na kredyt mieszkajac przez rok z moim bratem w 1 pokoju .Po 2 latach od rozwodu poznała fajnego faceta też po przejściach ale to nie koniec ponieważ jej nowy partner jest po ciężkich chorobach mama podjęła decyzję że niebedzie skreślać osoby bo jest chora ponieważ uważa że sama może też ciężko zachorować i podjęli decyzję zamieszkania razem jednak ciężko im było w tym jednym pokoju. Po wielu negocjacjach nie latwych udało się dojść z siostrą do porozumienia że odstąpi im górę mama w końcu jest szczęśliwa z tym ze chciałaby piękne wnętrze i sypialnie co raczej jest ciężko ponieważ tam ścianki są Tak podzielone że jest tylko kuchnia i salon oraz pokój dla brata .Jej nowy partner nie jest w stanie nic ciężkiego robić po tak ciezkich 4 chorobach jednak dużo mamie pomaga jest pogodny i się nie poddaje mówi że 4 razy uciekł śmierci .Najciekawsze jest to że są spod tego samego znaku zodiaku może byli sobie pisani.Dorotko dużo można by było pisać mama dużo złego zaznala w swoim życiu i jest osoba strasznie dobra myślę że taka gwiazdka z nieba przydałaby się dla niej to jest jej największe marzenie zawsze mówi że gdyby tak Dorota wyremontowana jej mieszkanie to była by już naprawdę szczęśliwa kobieta .A zapomniałam dodać mama ma niesamowite zdolności manualne jak byśmy się spotkały to parę ci pokażę A ja oczywiście też po niej odziedziczylam ten sam talent .Dorota jeśli to przeczytasz to może jakaś iskierka nadziei jest na remont mamy mieszkanka na poddaszu.Pozdrawiam Ciebie i cała twoja ekipę choć za bardzo nie oglądam waszego programu .😁

    10.06.2020 17:08
  • Genowefa Zycinska (gość)

    Dzień dobry. Chciałabym prosić o metamorfozę wnętrza domu mojej mamy na wsi o pow.ok.55 m2. Mama będzie miała 91 lat 22 .czerwca tego roku. Pomogłam jej wyremontować dom z zewnątrz ale niestety wnętrze wymaga też zmian a szczególnie zmiany systemu ogrzewania . Mama uważa , że jest dobrze a ja wiem , że trzeba dużo siły do noszenia opału do domu przez długi okres w roku i nie zawsze mogę pomóc bo mieszkam ponad 400 km od niej. Często przyjeżdżam ale muszę pogodzić też czas na opiekę nad córką niesłyszącą. Byłabym wdzięczna za pomoc w realizacji tej koniecznej zmiany. Pozdrawiam serdecznie.

    10.06.2020 12:51
  • Pati Pawlak (gość)

    Kochana Pani Dorota i cudowna Ekipo - mieszkam od kilku lat we Wloszech, daleko od kochanych Rodzicow. Nie mam zbyt wielu okazji na odwiedziny, co tylko poteguje moj smutek. Tesknie za Nimi okropnie. Rodzice mieszkaja w starym bloku, 54m2. Wychowalam sie w nim i wspominam ten czas najlepiej... Niestety z powodu wieku, pewnych dolegliwosci i kwestii finansowych - Rodzice nie decyduja sie na remont, nawet najmniejszego pomieszczenia. Sciany sa krzywe, nie wygladzone, sufit w styropianie (naprawde 😭) kuchnia 20 letnia, lazienka jeszcze starsza. Mama stara sie pozakrywac te niedogodnosci nowoczesnymi dodatkami (wodnik, kocha nowosci, nowy styl), ale to tylko poteguje problem. Panuje tam totalny misz masz. To powazny problem dla starszych, ale nowoczesnych ludzi, ktorzy chcieliby sobie jeszcze upiekszyc zycie. Bydgoszcz, bo tam jest rodzinny dom, to przesliczne miasto. Dom Rodzicow kompletnie sie z nim obevnie gryzie. Nie mam mozliwosci im w tym pomoc sama. Zreszta nie maja zbytnio nikogo innego... Prosze Cie, zajrzyj do Nich. Bardzo Ciebie potrzebuja... Pozdrawiam wszystkich cieplo ♥️ Patrycja

    10.06.2020 09:27
  • Asia Paula (gość)

    Witam TVN i pani Dorotko chciałbym zgłosić ,prosić aby pomóc urządzić przynajmniej kuchnie mojej siostrze nadmienie że jest to jej pierwsze w życiu miieszkanie całe 36 m.Niestety link jest niedostepny.A więc zrobiliśmy co mogliśmy ale niestety na resztę nie mamy pomysłu,a pragnełabym żeby chociaż mieszkanie miała ładne bo życie nie szczedzilo jej trosk i problemów.Pozdrawiam.

    08.06.2020 10:06
  • Marianna Mazur-Pasłęk (gość)

    Dzień dobry Pani Dorotko i oczywiście Twórcy programu. Nie wiem czy istnieje możliwość rewolucji projektowych w moim domku wolnostojącym .. może salon ..jest dużo możliwości . Wiem tj małe miasteczko w województwie warmińsko-mazurskim, ale bardzo malownicze .. Gdyby istniała wola z największą radością zapraszamy. Nadmieniam że link na fb nie jest aktywny. Dziękuję pozdrawiamy życząc sukcesów..I oczywiście zdrówka

    02.06.2020 18:14
  • Anna Sztuk (gość)

    Witam .bardzo chcialsbym wyremontowac dom mojej mamy po wyprowadzeniu sie nas z jej domu zostal on w oplakalnym stanie.jest ona wspaniala mama i babcia a nie jest ona sama wstanie wyremntowac sobie domu. Bardzo bym ja ucieszyl pieknie wyremtowany dom.

    31.05.2020 19:59
  • Zapracowana mama (gość)

    Witam Pani Doroto chcialabym wyremontowac corce pokoj przejela go po bracie sa tam kolory ciemne i jego stare meble corka jest nastolatka i marzy jej sie pudrowy roz scian i biale meble dzieli go z trzema swinkami morskimi nie mamy czasu zeby zrobic jej remont dziekuhemy z gory za jakakolwiek odpowiedz do jej pokoju nie chce wejsc nawet nasz pies buldog francuski tylko stoi w drzwiach i chcialaby sobie polezec na miekkim dywanie u niej bo tam jest wiecej slonca a buldozki uwielbiaja sie wygrzewac na sloneczku😊

    29.05.2020 23:12
  • Magdalena (gość)

    Witam Pani Dorotko jestem mamą Babią prababcią całe życie było mi ciężko nic nie dałam synowi jeśli to możliwe chciałabym wyremontować synowi pokój będzie to prezent dla dzieci przed śmiercią

    28.05.2020 12:39
  • Małgorzata (gość)

    Pani Dorotko bardzo bym chciała żeby wyremontowała mi Pani mieszkanie uwielbiam Panią i Pani metamorfozy co mogę to zmieniam ale nie stać mnie na kosztowne remonty a tak pragnę dla swoich dzieci z mieszkania dwupokojowego zrobić trzy pokoje aby każdy z moich dzieci miał swój wiem że Pani zrobiłaby bez problemu a ja się głowie jak to najtańszym kosztem przeprowadzić proszę Panią o pomoc 😘

    26.05.2020 12:47
  • Babcia Basia telef.504 035 688 (gość)

    Jestem rodziną zastępczą dla wnuczki od 12 lat choroba nie pozwala mi pracować potrzebujemy remontu mieszkania żyjemy skromnie nie stać nas na remont domu który ma być kiedyś dla wnuczki początkiem w lepszy start pomocy pani Dorotko❤🍀

    25.05.2020 11:53
  • Amelia Drulla (gość)

    Dzień dobry TVN oraz szanowna Pani Doroto, Mam 12 lat i chciałabym aby wyremontowała pani sypialnie i garderobę mojej wspaniałej mamy. Potrafi ona kłaść kafelki , tapetować i malować ściany a ostatnio wyremontowała nawet mój pokój lecz po tym jak nas zalało , jej garderobą oraz sypialnia (głównie garderoba) wymaga remontu . Pozdrawiam Amelia

    24.05.2020 19:14
  • Amelia Drulla (gość)

    Dzień dobry TVN oraz szanowna Pani Doroto, Mam 12 lat i chciałabym aby wyremontowała pani sypialnie i garderobę mojej wspaniałej mamy.

    24.05.2020 19:09
  • Diana Schaffer (gość)

    Szanowny TVN oraz Dorotko ;* znam Panią która jest bardzo dobrym człowiekiem pomocnym znanym na całej wiosce ma 61 lat mieszka w małym mieszkanku ale nie fajnych warunkach przeszła nowotwór. Mogli byście bardzo pomoc . Pozdrawiam Diana

    21.05.2020 21:08
  • Beata (gość)

    Pani Doroto czy wyremontowalaby mi pani mieszkanie ?

    17.05.2020 21:47
NowszeStarsze