"Doom Patrol". Serial o najdziwniejszych bohaterach DC z zamówieniem na 3. sezon! Co się wydarzy?

Mamy doskonałe wiadomości dla wszystkich fanów serialu "Doom Patrol", który opowiada o najdziwniejszej grupie bohaterów. Serial, który stał się prawdziwym hitem, ma już zamówienie na 3. sezon!

Multimedia

"Doom Patrol" powraca! Serial opowiada o ekipie Doom Patrol, w skład której wchodzą Robotman aka Clifford "Cliff" Steele (Brendan Fraser - Miasto gniewu, Mumia, George prosto z drzewa), Negative Man aka Larry Trainor (Matt Bomer - Białe kołnierzyki, serial American Horror Story: Hotel, Odruch serca), Elasti-Woman aka Rita Farr (April Bowlby - seriale Dwóch i pół, Jak poznałem waszą matkę) oraz Crazy Jane (Diane Guerrero - serial Orange Is the New Black). Każdy z nich przeżył straszny wypadek, który spowodował okaleczenia i oszpecenia, ale dał również nadludzkie zdolności.

Najdziwniejsza grupa bohaterów DC powraca! Premiera w HBO GOZobacz więcej

Teraz wiadomo, że serial "Doom Patrol" doczeka się 3. sezonu. Za produkcję nowych odcinków odpowiedzialna będzie platforma HBO Max, która przejęła prawa do serialu od DC Universe.

Nowe odcinki pojawią się w 2021 roku, jednak szczegóły dotyczące fabuły jeszcze nie są znane. Czekacie na nowe odcinki "Doom Patrol"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×