"Dopasowani". Miłość zapisana w genach. Nowy serial Netflix to gratka dla fanów "Black Mirror"?

Na Netflix trafił nowy serial, który opowiada o aplikacji randkowej, która dobiera partnerów na podstawie genów! W tle znajdziemy także wątek kryminalny. Czy warto zobaczyć serial "Dopasowani"? Sprawdź!

Multimedia

Postęp zwykle kojarzony jest z czymś dobrym, lecz jednocześnie przyszłość potrafi napawać nas lękiem. Dlatego też filmy, książki i seriale snujące mroczne wizje przyszłości niezmiennie cieszą się popularnością. Serial "Dopasowani" próbuje ugryźć ten temat z nieco innej strony.

Adaptacja słynnej powieści epatuje seksem, aby przykryć brak fabuły? Serial wzbudza mieszane uczuciaZobacz więcej

Główną bohaterką najnowszej produkcji Netfliksa jest Rebecca Webb, prezeska serwisu randkowego, który dobiera partnerów na podstawie zgodności genetycznej. Do badania wystarczy oddać zaledwie jeden włos, a serwis sam wybierze ci idealnego partnera. Serwis bije absolutne rekordy popularności i wydaje się, że nic nie jest w stanie zatrzymać jego sukcesu. Wszystko jednak zmienia się, gdy z Tamizy zostają wyłowione zwłoki jednego z użytkowników.

Ten brytyjski serial jest inspirowany powieścią Johna Marrsa pod tym samym tytułem i łączy sobie cechy kryminału, dramatu i science-fiction. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. tacy aktorzy jak Hannah Ware, Dimitri Leonidas, Pallavi Sharda, Lois Chimimba, Eric Kofi-Abrefa, Zoë Tapper i Albano Jerónimo. Showrunnerem produkcji jest Howard Overman ("Misfits", "Przygody Merlina", "Hotel Babylon").

Pierwszy sezon serialu "Dopasowani" liczy osiem 45-minutowych odcinków. Wszystkie są dostępne w bibliotece Netflix.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×