Dorota Gardias oddycha samodzielnie. Pogodynka opowiedziała o walce z koronawirusem. Jak się czuje?

Dorota Gardias ma się już lepiej? Pogodynka w mediach społecznościowych odpowiedziała na najbardziej nurtujące fanów pytania. Gardias opowiedziała o walce z koronawirusem. Czy nadal przebywa w szpitalu?

Multimedia

Informacja o tym, że Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem zelektryzowała polskie media. Pogodynka nadal przebywa w szpitalu, ale jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Gardias opowiedziała o walce z koronawirusem na swoim Instagramie. W relacji na Instastories szczegółowo opisała przebieg swojej choroby.

Początkowo miałam gorączkę 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Kiedy te objawy zaczęły ustępować, to straciłam węch i smak, zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z z oddychaniem (płytki oddech) - te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala - poinformowała Dorota Gardias na Instagramie.

TVN potwierdza w oświadczeniu: Dorota Gardias ma koronawirsa. Jak czuje się pogodynka?Zobacz więcej

Pogodynka wyjaśniła również, że oddycha samodzielnie.

Oddychałam samodzielnie, a przy nasilającej się duszności pomagał tlen - wyjaśniła.

Przypomnijmy, że COVID-19 wykryto także u córki pogodynki, 7-letniej Hani. To właśnie w klasie dziewczynki były chore osoby, w tym nauczyciel. Dziewczynka czuje się dobrze, przeszła chorobę bardzo łagodnie. Pogodynka w niedzielę (4.10) poinformowała, że jej córka może już wyjść ze szpitala.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×