"Drogi wolności" zamiast "Dziewczyn ze Lwowa"! TVP zmienia dzień emisji serialu o Ukrainkach w Polsce! [DATA PREMIERY]

W jesiennej ramówce 2018 TVP pokaże zarówno 3. sezon serialu "Dziewczyny ze Lwowa", jak i nowość - "Drogi wolności". Okazuje się jednak, że nastąpi roszada w dniach i porach emisji seriali. Kiedy premiery seriali TVP1?

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" wracają z 3. sezonem. Premierowy odcinek nowej serii będzie można obejrzeć w sobotę, 1 września o godz. 20:30. Oznacza to, że serial zostanie przeniesiony z niedzieli. W jego miejsce weszła bowiem nowa produkcja Telewizji Polskiej, "Drogi wolności".

"Drogi wolności". Nowy serial historyczny TVP - lepszy niż "Korona królów" lub "Wojenne dziewczyny"? Zobacz więcej

Serial "Dziewczyny ze Lwowa" to perypetie czterech młodych Ukrainek, które przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia. W głównych rolach ponownie zobaczymy Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel, Katarzynę Ucherska i Annę Marię Buczek. W serialu pojawi się nowa postać, która przyjedzie z Ukrainy i namiesza w życie bohaterek.

Drugim serialem, który pojawi się w jesiennej ramówce TVP1 są "Drogi wolności". Nowość emitowana będzie od 2 września, w niedziele o godz. 20:10, przed programem "Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek historycznej produkcji Telewizji Polskiej można było obejrzeć już w lipcu. To opowieść o rodzinie Biernackich w przede dniu I wojny światowej. Ignacy Biernacki (Adam Cywka), właściciel wydawnictwa Panorama i fotograf w jednej osobie, cieszy się z zamówienia na druk urzędowych afiszy z magistratu. Pozorny spokój jego rodziny przerywa zniknięcie psa. Biernacki wpada w sidła mężczyzny, któremu ćwierć wieku wcześniej uwiódł żonę. Interesy, jakie chciał zrobić dzięki wybuchowi wojny, okażą się mrzonką.

Nowa aktorka w obsadzie! W kogo się wciela? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiki (gość)

    Nie ma lepszego seriali jak Dziewczyny ze Lwowa!

    30.08.2018 12:34
  • beata (gość)

    super że dziewczyny ze Lwowa w sobotę 1 września 2018 roku w jedynce w końcu ktoś pomyślał żeby serial komediowy był szybciej

    09.08.2018 07:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×