"Drzewo marzeń". Mateusz Gessler spełnia marzenia innych. Jak trafił do programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mateusz Gessler został prowadzącym "Drzewa marzeń" - nowego programu TVN, w którym dzieci spełniają marzenia innych. Jak to się stało?

Multimedia

"Drzewo marzeń" odcinek 1. w niedzielę, 3.09.2017 o godz. 18:00 w TVN!

"Drzewo marzeń" to format, który wzbudza wiele pozytywnych emocji, zarówno wśród najmłodszych jak i dorosłych. Idea jest bardzo prosta – prowadzący odwiedza wybrane szkoły, zapraszając dzieciaki do wspólnej zabawy. Uczniowie wymyślają życzenia, spisując je na karteczkach. Każde z nich musi jednak dotyczyć drugiej osoby – przyjaciela lub członka rodziny, który sam nie może spełnić swojego marzenia.

Mateusz Gessler i jego goście na konferencji promującej nowy program [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W każdym z odcinków Mateusz Gessler wybierze trzy, które zrealizuje. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego w programie dozwolone jest niemal wszystko – od remontu ogródka babci czy spotkania z od lat niewidzianą rodziną, do szalonego lotu samolotem. Niektóre z najskrytszych pragnień naprawdę chwytają za serce…

Jak to się stało, że to właśnie Mateusz, którego widzowie znają głównie jako jurora z programu "MasterChef Junior", został prowadzącym? - Podejrzewam, że przez mój pozytyw zyciowy. Umiem dogadywać się z ludźmi - wskazuje Gessler.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tymek (gość)

    Marysia

    13.07.2019 06:49
  • Paweł (gość)

    Nazywam się Paweł mam 12 lat , bym chciał spełnić marzenie mojej babci .Mojej babci marzy się altanka ogrodowa , dużo spedza czasu na świeżym powietrzu i nie ma gdzie wypocząć.Bardzo bym chciał spełnić jej marzenie

    24.03.2019 08:08
  • Ola (gość)

    Dzień dobry nazywam się Ola , chciałabym spełnić marzenie swojej babci , którą bardzo kocham ona nie wiele ma a daje nam od siebie dużo .

    24.03.2019 08:02
  • Gosia:) (gość)

    Dzień dobry jestem Małgosia mam 13lat i bardzo chciałabym spełnić życzenia mojej mamy.. Chciałaby wylecieć do ciepłych krajów i bardzo chciałabym abyś poprawił jej włosy i ubiór:) bardzo proszę Panie Mateuszu o pomoc 😊

    12.02.2019 09:06
  • helena potyszka (gość)

    witam ma naimie helena potyszka mieszkam w chynowie a mój klege jest nie pełno sprawny jedżi na wusku imwalickim chciał bym spełni jego marzenie zeby poeciał od barllony i spodkał sie z krystiano ronaldo podaje swojego imela helenapotyszka@wp.pl pore od powiedz

    26.01.2019 16:03
  • Natanek (gość)

    Mam 7 lat.Jestem sierota moja mamusia zginęła jak miałem 3 latka a taty od tej pory nigdy już nie widziałem. Mieszkam z moja babcia i bardzo się kochamy Moja babcia ma 57 lat i całe swoje życie marzyła by zagrać rolę w jakimś filmie a najbardziej w serialu M jak miłość Bardzo chciałbym spełnić jej marzenie by zagrała w jednym z odcinków Proszę panie Mateuszu pomóż mi spełnić marzenie mojej babci

    13.01.2019 13:58
  • Oli (gość)

    Moja siostra choruje na nowotwór ma 8 lat jej największym marzeniem jest spotkać Michała Szpaka ponieważ bardzo go lubi chciałbym aby jej marzenie się spełniło proszę o kontakt 667248760

    04.01.2019 21:40
  • Babcia Basia (gość)

    Szanowny Panie Mateuszu witam Pana i mam ogromną prośbę do Pana, moja 8letnia wnusia mieszka w Holandii i jej wielkim marzeniem jest wystąpić w Top model.

    01.01.2019 20:25
  • Marysia (gość)

    Proszę spełnijcie życzenie mojej mamy.Bardzo bym chciała poprawić relacje z mamą.Bo nie mamy zbyt dobrych relacji. Ciekawostką o mnie: bardzo lubię koty😺😻wręcz uwielbiam!!

    31.12.2018 21:23
  • Marysia ☺️🙂 (gość)

    Moja mama marzy sobie wyjazd nad morze . Nigdy wcześniej nie była nad Polskim morzem bałtyckim . Mam nadzieje że spełnicie mojej mamy życzenie.Proszę !!!!

    31.12.2018 21:06
  • Andżelika Bachenek (gość)

    Cześć jestem Andżelika mam 13 lat i chciałabym żeby moja babcia spędziła wyjątkowy dzień w swoje urodziny 25 lutego i mam nadzieję że się spełni

    28.12.2018 17:22
  • curunia (gość)

    moja mama ma marzenie i chciałam rzeby ono się spełniło. Chce moja mama zbudować taki mały domek dla mojego brata ale jest problem bo moja mama mieszka w goleniowie a ja w stepnicy i chcem rzeby on stał na mojim ogrudku.

    18.12.2018 12:26
  • curunia (gość)

    moja mama ma marzenie i chciałam rzeby ono się spełniło. Chce moja mama zbudować taki mały domek dla mojego brata ale jest problem bo moja mama mieszka w goleniowie a ja w stepnicy i chcem rzeby on stał na mojim ogrudku.

    18.12.2018 12:26
  • Córka (gość)

    Moja mama marzy o własnym maleńkim domu bardzo chciałabym żeby jej marzenie się spełniło proszę o kontak na email: lusia.tulgar115@gmail.com

    24.11.2018 21:50
  • Mama (gość)

    Dzień dobry Panie Mateuszu mam 12 lat i proźbę żeby spełnić Marzenie mojej mamy. Moja mama gdy była w ciąży zaczęły łamać się zęby mama płakała i gdy wszystkie się ułamały i były zepsute mama miała mieć je wyrwane i wstawione nowe lecz Się bardzo bała i do teraz ma zepsute zęby. Moim mażeniem jest żeby mama miała ładne zęby i żeby było to pod narkozą dzięki temu moja mamusia nie będzie się bała. Jeżeli zechcę Pan pomóc mojej mamusi to proszę o kontakt przez Facebooka-Klaudia Kwaśniewska bardzo dziękuję i pozdrawiam.

    24.11.2018 11:31
  • Marcel bąk (gość)

    Mam na imię Marcel mam 12 lat i chciał bym marzenie dla mojej mamy,chciał bym żeby moja mama pojechała do chorwacji z tatą i spotkać piłkarza luka modrić

    19.11.2018 19:46
  • Nowicka (gość)

    Panie Mateusz proszę o kontakt pod numer 510777628 DZIĘKUJĘ

    11.11.2018 19:29
  • Nowicka (gość)

    PISZĘ DO PANA ABY SPEŁNIĆ MARZENIE MOJEJ CIOCI PROSZĘ PANA NIECH PAN MNIE WYBIERZE ,BO MI BARDZO ZALEŻY ABY SPEŁNIĆ JEJ ŻYCZENIEbo bardzo ją kocham

    11.11.2018 19:25
  • Wiktoria (gość)

    Panie Mateuszu proszę o kontakt pod numer telefonu 664114039 najlepiej sms-em

    10.11.2018 17:21
  • Wiktoria (gość)

    Dzień dobry Panie Mateuszu chciałabym zgłosić mar, enie mojej Babci mieszkamy w Warszawie marzeniem mojej babci jest spędzenie dnia z Magdą Gessler i nauczyć się od niej nowych przepisów

    10.11.2018 17:13
NowszeStarsze