"Drzewo marzeń" odcinek 5. Wzruszająca historia pana Darka ze szkoły w Grójcu [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Drzewo marzeń" Mateusza Gesslera w 5. odcinku zawitało do Grójca! Tam dzieci postanowiły spełnić marzenie swojego woźnego - pana Darka.

Multimedia

"Drzewo marzeń" w niedziele o godz. 18:00 w TVN!

"Kierunek Grójec!" – zarządził Mateusz Gessler i tam ustawił swoje drzewo marzeń. Spotkał fantastyczne dzieciaki, które opowiedziały mu jakie marzenia mają ich najbliżsi. Mateusz długo się zastanawiał zanim wybrał trzy spośród nich.

Mateusz Gessler spełnia marzenia innych. Jak trafił do programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okazało się, że dzieciaki wprost uwielbiają swojego szkolnego woźnego. Pan Dariusz bardzo się o nie troszczy, dla wielu jest jak wujek i tak też o nim mówią. "Bardzo lubię pana Darka, dlatego że myśli o nas więcej niż o sobie" - napisał jeden z uczniów.

Gabrysia i Antek wiedzieli, że wielkim marzeniem woźnego jest podróż do Rzymu, a konkretnie do Watykanu. - Moja mama, jak byłem dzieckiem powtarzała mi jedną rzecz - dobro zawsze wraca. I dzisiaj wróciło do ciebie Darek - powiedział Mateusz Gessler. Pan Darek z żoną wyruszyli więc w swoją pierwszą podróż samolotem - do Wiecznego Miasta.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ekipa z Olsztyna (gość)

    Trudno uwierzyć, ale ten niezwykle skromny facet a zarazem wielki człowiek istnieje naprawdę! Darku, brawa dla Ciebie i Pani Hani :) Mamy nadzieję - do zobaczenia wkrótce!

    02.10.2017 21:18
  • Ewa Krakowska (gość)

    Gratuluję panu panie Darku jest pa cudownym człowiekiem o dobrym sercu

    02.10.2017 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×