“Dwie pary do pary”. Gwiazdy na premierze najnowszej komedii Olafa Lubaszenki. Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]

W sobotę, 30 czerwca w warszawskim Teatrze Capitol, odbyła się premiera najnowszej komedii Olafa Lubaszenki pt. “Dwie pary do pary”. Kto pojawił się na wydarzeniu? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Za nami uroczysta premiera komedii Olafa Lubaszenki “Dwie pary do pary”. Na scenie wystąpili: Patricia Kazadi, Dominika Kryszczyńska, Lesław Żurek, Krzysztof Chodorowski, Hiroaki Murakami. Na widowni zasiedli między innymi: reżyser Olaf Lubaszenko, kostiumograf Tomasz Jacyków, Maffashion, Aleksandra Szwed, Małgorzata Potocka, Mieczysław Hryniewicz, Leszek Stanek, Patrycja Wieja, Jakub Wieczorek, Władysław Grzywna.

Gwiazdy na premierze nowej polskiej komedii! Zobacz relację z czerwonego dywanu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

“Dwie pary do pary” - o czym jest spektakl?

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo.

Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Zdjęcia z premiery najnowszej komedii Olafa Lubaszenki znajdziecie w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×