"Dwie spłukane dziewczyny" wracają do Comedy Central [WIDEO]

"Dwie spłukane dziewczyny" wracają do Comedy Central! Nowe odcinki jednego z najzabawniejszy seriali ostatnich lat już od 6 marca.

Multimedia

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów dobrego humoru. Już w tę niedzielę Comedy Central wyemituje premierowy odcinek piątego sezonu „Dwóch spłukanych dziewczyn”, serialu opowiadającego historię wyjątkowej przyjaźni Max i Caroline, dziewczyn które mimo wielu różnic połączyła niezwykła więź oraz marzenie o wspólnym biznesie.

W nowych odcinkach zobaczymy dalsze perypetie Max, Caroline i ich przyjaciół: Sophie, pochodzącej z Polski właścicielki firmy sprzątającej, ukraińskiego kucharza-erotomana Olega, kasjera Erla oraz właściciela restauracji, Hana. Czy tym razem naszym bohaterkom uda się zebrać wymaganą ilość pieniędzy i otworzyć babeczkowy biznes? Pewno jest jedno: będzie zabawnie!

„Dwie spłukane dziewczyny” zyskały rzesze fanów na całym świecie. Serial ma na swoim koncie między innymi nagrodę Emmy. Co stoi za tym sukcesem? Bez wątpienia nietuzinkowy, sarkastyczny, często wręcz niepoprawny politycznie humor. Przekonaj się sam, już 6 marca w każdą niedzielę o 20:00!

"DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY"

Premiera: niedziela, 6 marca, godz. 20:00
Emisja: niedziele, godzina 20:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×