"Dyktator", "Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2", "Obława" w CANAL+

Zobaczcie, jakie hity filmowe przygotował CANAL+ na listopad.

Multimedia

"DYKTATOR", "SAGA "ZMIERZCH": PRZED ŚWITEM CZ. 2", "OBŁAWA", "TED" - HITY FILMOWE CANAL+

Miłośników odważnego i bezkompromisowego humoru Saszy Barona Cohena ucieszy premiera "Dyktatora". W komedii zainspirowanej bestsellerem "Zabiba i król" autorstwa Saddama Husajna, do której scenariusz napisał Cohen, wciela się on w tytułowego Aladeena, który podczas wizyty w Ameryce doświadcza na własnej skórze, czym jest demokracja (premiera: 9 listopada).

Przyszedł również czas na finał wampirycznego romansu wszech czasów - cyklu, którego wszystkie części widzowie CANAL+ zobaczyli w polskiej telewizji jako pierwsi. "Sagę "Zmierzch": Przed świtem cz.2" - ostatnią odsłonę historii o miłości Edwarda i Belli, CANAL+ pokaże 2 listopada. W listopadowej ofercie znalazł się także inny box office’owy hit zza oceanu. "Ted" to całkowicie niepoprawna politycznie komedia z Markiem Wahlbergiem w roli niepotrafiącego dorosnąć faceta, którego do złego namawia jego pluszowy, ożywiony za sprawą zaklęcia miś. Film osiągnął gigantyczny sukces kasowy, plasując się na pierwszym miejscu najbardziej dochodowych komedii dla dorosłych (R-rated) wszech czasów (premiera: 30 listopada). W gronie weekendowych hitów filmowych polską kinematografię reprezentuje "Obława" Marcina Krzyształowicza. To znakomity, niepokojący i głęboko poruszający dramat wojenny ze znakomitymi kreacjami aktorskimi, w szczególności Marcina Dorocińskiego, który za rolę w "Obławie" otrzymał m.in. paszport "Polityki" (premiera: 23 listopada).

NOWE SERIALE W CANAL+

W czwartek, 7 listopada 2013, CANAL+ rozpoczyna emisję nowego serialu science fiction "Defiance" oraz najnowszego, piątego sezonu serialu "Siostra Jackie". Akcja pierwszego rozgrywa się w 2046 roku, kiedy wyniszczoną wojną Ziemię zamieszkują wspólnie ludzie i przybyli z kosmosu obcy. "Siostra Jackie V" to kontynuacja losów uzależnionej od leków pielęgniarki nowojorskiego szpitala All Saints. W piątym sezonie do ekipy szpitala dołącza dwóch nowych lekarzy. Mąż Jackie chce odebrać jej prawa rodzicielskie i aby osiągnąć cel, oskarża ją publicznie o nadużywanie leków. Sama Jackie tymczasem angażuje się w nowy związek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×