"Dynastia". Aktorzy serialu prywatnie. Czy ich życie to amerykański sen ociekający luksusem? [GALERIA]

"Dynastia" okazała się sporym, sukcesem stacji The CW, która zdecydowała się kontynuować uwspółcześnioną historię rodu Carringtonów. Czy życie aktorów i aktorek występujących w "Dynastii", podobnie jak ich serialowych bohaterów również ocieka luksusem? Jak gwiazdy "Dynastii" wyglądają prywatnie?

Multimedia

"Dynastia" od stacji The CW, podobnie jak przed laty jej pierwowzór bardzo szybko zdobyła grono wiernych fanów, ale również zagorzałych przeciwników. Jedni narzekają na jej tandetny charakter i klimat rodem z najgorszych telenowel, pozostali doceniają interesującą fabułę, wyrazistych bohaterów uwikłanych w rodzinne niesnaski, romanse i intrygi. Pewne jest jednak to, że kontynuacja jednej z najbardziej znanych amerykański oper mydlanych i jej oglądalność opłaca się stacji The CW na tyle, by realizować kolejną serię, która zadebiutuje już 12 października.

Nowa wersja serialu "Dynastia" koncentruje się na losach córki Blake'a — Fallon Carrington, która marzy, by przejąć naftowe imperium swojego ojca. Na jej drodze staje jednak kochanka ojca, a zarazem jej przyszła macocha — Cristal Flores.

Gwiazdy młodzieżowego hitu na starych zdjęciach z dzieciństwa! Jak się zmienili?Zobacz więcej

W rolach głównych występują: Grant Show, Nathalie Kelley, Elizabeth Gillies, James Mackay, Alan Dale, Sam Adegoke, Robert Christopher Riley i Rafael de la Fuente. Dla odtwórców głównych ról rola w "Dynastii" okazała się przepustką do ogromnej popularności, która jednak potrafi przytłaczać. W 2. sezonie "Dynastii" nie zobaczymy więc Nathalie Kelley, która w czerwcu 2018 roku ogłosiła, że nie wróci na plan -Może to śpiączka. Może śmierć. Nie wiem. Wiem tylko tyle, że nie jadę w czerwcu do Atlanty. Zostaje w LA. Odzyskałam swoje życie.

Jak gwiazdy "Dynastii" wyglądają prywatnie? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

5 powodów, dla których warto oglądać nową "Dynastię":

Komentarze

Skomentuj
  • Adix (gość)

    Mogliście dodać, że Nathalie Kelley zastąpi Ana Brenda Contreras znana z meksykańskich telenowel. Wcieli się ona w rolę tej "prawdziwej" Cristal Flores.

    03.09.2018 14:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×