"Dynastia" sezon 3. Netflix zapowiada, kiedy nowe odcinki pojawią się na platformie. Wcześniej niż planowano!

Netflix zapowiada, kiedy 3. sezon "Dynastii" pojawi się na platformie. Okazuje się, że będzie to wcześniej niż planowano. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Dynastia" sezon 3. na Netflix

The CW emituje 3. sezon "Dynastii" już od końca 2019 roku. Nowe odcinki na Netflix miały pojawić się w ostatni weekend maja 2020 roku. Teraz okazuje się, że stanie się to wcześniej! Brytyjski oddział Netflixa ogłosił, że "Dynastia 3" zadebiutuje na platformie już 23 maja 2020 roku.

Nowa Alexis w nowych odcinkach! Kto zastąpi Elizabeth Gillies?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że "Dynastia" opowiada o losach rodziny Carrington. Współczesna odsłona opery mydlanej z lat 80. zadebiutowała w 2017 roku. Skupia się na losach dwóch kobiet: Fallon Carrington - córki potentata naftowego Blake’a Carringtona, oraz Crystal - macochy Fallon. Fabuła jest ta sama, co w pierwotnej wersji, nie obeszło się jednak bez kilku zmian. Pierwszą z nich była zmiana miejsca, w którym toczy się akcja. Nie jest to Denver, ale Atlanta.

W serialu występują m.in. Elizabeth Gillies jako Fallon Carrington, Grant Show w roli jej ojca Blake'a Carringtona, Daniella Alonso jako nowa żona Blake'a - Cristal oraz Sam Underwood jako starszy syn Blake'a Adam Carrington.

Daniella Alonso jako nowa Cristal! Jak zmieni się ukochana Blake'a Carringtona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

5 powodów, dla których warto oglądać nową "Dynastię"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×