"Dynastie". Nowa produkcja BBC wkrótce w Polsce! Sir David Attenborough w ekscytującej opowieści o świecie zwierząt! [ZDJĘCIA+ZWIASTUN]

Nowy serial BBC "Dynastie" to historie pięciu wyjątkowych, ale również zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. O ich życiu i dramatycznych często losach wciągająco - jak zwykle - opowiada sir David Attenborough. Zobacz, jak bardzo ludzkie w swoim zachowaniu są zwierzęta, walcząc między sobą o władzę, ale także okazując sobie czułość w relacjach rodzinnych.

Multimedia

"Dynastie" - premierowy odcinek w czwartek, 22.11.2018 o 19:55 w BBC Earth! - sprawdź program tv

Po sukcesie „Planety Ziemi II” oraz „Błękitnej planety II” więcej ludzi niż kiedykolwiek wcześniej doceniło wartość i piękno naszej planety, zwracając jednocześnie uwagę na problemy, z którymi się ona zmaga. Podążając za pięcioma wyjątkowymi zwierzęcymi rodzinami „Dynastie” pozwolą widzom poczuć się częścią ich świata, pogłębiając empatię i zrozumienie wobec zwierząt i natury.

Jodie Whittaker na nowych zdjęciach z serialu! Co spotka 13. Doktor? [ZDJĘCIA+TEASER]Zobacz więcej

Przez ostatnie 60 lat David Attenborough jest jednym z czołowych twórców filmów przyrodniczych na świecie, tworzącym przełomowe serie przyrodnicze, w tym m.in. „Życie na Ziemi”, „Błękitna planeta” i „Planeta Ziemia”, oglądane przez miliardy ludzi na całym świecie. Tym razem Attenborough opowie historie pięciu wyjątkowych, ale również zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Widzowie dołączą do nich w najbardziej krytycznym momencie ich życia, aby dać się porwać ekscytującej i dramatycznej opowieści, jakiej nigdy nikt wcześniej nie odważył się pokazać w filmach przyrodniczych.

Program ukazuje jak bardzo ludzkie w swoim zachowaniu są zwierzęta, walcząc między sobą o władzę i przetrwanie swoich dynastii w obliczu przytłaczających przeciwności losu, ale także okazując sobie czułość w relacjach rodzinnych. Podążając za pięcioma wyjątkowymi zwierzęcymi rodzinami „Dynastie” pozwolą widzom poznać niezwykłe historie rodzin i przywódców, przeżyć z nimi triumfy i tragedie oraz poczuć się częścią ich świata, pogłębiając empatię i zrozumienie wobec zwierząt i natury.

Richard Gere po 30 latach wraca do telewizji! Wystąpi w nowym serialu BBC [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×