"Dżentelmeni i wieśniacy" sezon 2. odc. 6. Wieśniak jedzie złotym Mercedesem! [PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT]

Przed nami kolejny odcinek programu "Dżentelmeni i wieśniacy". Zobaczcie, co się wydarzy! Specjalnie dla was prezentujemy przedpremierowy fragment programu "Dżentelmeni i wieśniacy"!

Multimedia

"Dżentelmeni i wieśniacy" w czwartki o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

W szóstym odcinku poznamy warszawskiego projektanta kobiecych kreacji – Łukasza, w którego życiu najważniejsze jest piękno i ubrania. Lubi luksus i błyskotki. Uda się do Czaplic, by poznać smak wiejskiego życia.

Nowy program zamiast "Dżentelmenów i wieśniaków" w TTV! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Dla dżentelmena wieś okaże się niezbyt łaskawa. Banalne zrobienie maseczki wywoła szok u matki wieśniaka. Jego opowieści o życiu projektanta nie wzbudzą entuzjazmu w oborze. Przy bieleniu ściany w kurniku otworzy się i wyjawi prawdę o swojej rodzinie. Matka wieśniaka podejmie go jak wiejskiego księcia, a on zadba odwdzięczy się jej tym, co potrafi najlepiej.

Miejsce dżentelmena w świecie mody zajmie Andrzej, którego na podbój Warszawy zabierze złoty mercedes. Czy godnie zastąpi Łukasza podczas targów mody? Jak odnajdzie wśród sukienek i modnych stylizacji? Będzie miał okazję popracować nad formą z trenerem personalnym, by na koniec zrelaksować się podczas nauki palenia cygar? Czy posmakuje mu miastowe życie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×