„Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja” w telewizji Polsat JimJam od 1 marca!

Czy wiecie, że rybki korzystają ze specjalnych krewetkowych stacji, na których są dokładnie czyszczone przez skorupiaki? Albo, że podwodny świat potrafi być dużo bardziej kolorowy niż egzotyczne ptaki lasów deszczowych? Fantastycznie zrealizowany program dokumentalny "Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja” zabierze Was do miejsc i zwierząt, jakich jeszcze nie znacie!

Multimedia

Serial przyrodniczy „Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja” to kontynuacja popularnych programów dokumentalnych dla dzieci „W rodzinie zwierzątek” i „Dzieciaki-zwierzaki”. Dzięki nowej serii mali widzowie poznają tym razem zwierzęta zamieszkujące podwodne krainy. Wśród nich znajdą się zawsze skore do zabawy delfiny, tajemnicze rekiny, wdzięczne żółwie morskie, sympatyczne pingwiny, jak również mureny, krewetki, meduzy, koniki morskie i wiele innych gatunków.

Dzieci zobaczą, że ryby także mają swoje domy, "chodzą do szkoły”, a w ich życiu pojawiają się niebezpieczeństwa, przed którymi muszą się bronić. Przewodnikami po tym wspaniałym świecie przyrody będą animowani bohaterowie Sara i Max oraz Emma - postacie, które nie pojawiały się we wcześniejszych seriach.

Celem programu jest pokazanie dzieciom pewnych analogii pomiędzy światem ludzi i zwierząt morskich oraz uwrażliwienie ich na przyrodę. Piękne zdjęcia, pożyteczne informacje oraz nowa formuła programu uatrakcyjniona animowanymi postaciami sprawiają, że „Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja” to niezwykle ciekawa i wartościowa propozycja dla każdego przedszkolaka.

Od 1 marca Polsat JimJam zaprasza do oglądania programu "Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja” w dni powszednie o 06:10, 12:40 i 22:20 oraz w weekendy o 06:10 i 22:20.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×