"Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak myśli o zakończeniu kariery dziennikarskiej. Jakie ma plany?

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała w najnowszym wywiadzie o planach na przyszłość. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" planuje zakończyć karierę dziennikarską i myśli już o wyprowadzce na wieś.

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak zakończy karierę dziennikarską?

Agnieszka Woźniak-Starak po stracie męża Piotra Woźniaka-Staraka, który zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku w 2019 roku, na jakiś czas wycofała się z branży i świata show biznesu. Niespełna rok po tragedii dziennikarka zaczęła jednak prowadzić audycję w newonce.radio. Wróciła także do telewizji TVN, gdzie od września 2020 roku prowadzi "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga już po debiucie. Paulina Krupińska też chciałaby prowadzić program z kobietą?Zobacz więcej

Dziennikarka nie ukrywa jednak, że myśli już o zakończeniu kariery dziennikarskiej. O swoich planach opowiedziała w wywiadzie w ramach cyklu "Into the Leader's Mind". Agnieszka Woźniak-Starak skłania się ku przeprowadzce na wieś.

Potrafię sobie wyobrazić, że wyprowadzam się na wieś i zaczynam sprzedawać przetwory, które najpierw musiałabym nauczyć się robić. Że sobie znajduję zupełnie gdzieś indziej miejsce na ziemi i że żyję bez mediów. Kompletnie nie mam z tym problemu. Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta... i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami - zdradziła.

Dziennikarkę ciągnie do przyrody i zwierząt. Czy wkrótce zrealizuje swój plan?

Zobacz galerięZobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • to w twn są dziennikarze?

    👁️

    13.01.2021 13:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×