"Dzień Dobry TVN". Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik o programach kulinarnych. "To programy sensacyjne!" [WIDEO]

Programów kulinarnych w telewizji jest obecnie bez liku. Niemal każda stacja ma w swojej ramówce format, który ma pomóc odnaleźć się w kuchni. Czy Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oglądają tego typu magazyny?

Multimedia

W telewizji nie brakuje programów, które mają za zadanie zaprezentować umiejętności kulinarne, sprawdzić ich poziom czy też je rozwinąć. Uczestnikami tego typu formatów są zarówno dorośli, jak i dzieci, a gotuje się wszystko - od przystawek przez różnorodne dania główne aż po najbardziej wymyślne desery.

CZYTAJ TAKŻE:

PROGRAMY KULINARNE W TV I ONLINE. TOP10 NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW KULINARNYCH [GALERIA]
"DZIEŃ DOBRY TVN". JAKIE SĄ ULUBIONE SMAKI ANNY KALCZYŃSKIEJ I ANDRZEJA SOŁTYSIKA? [WIDEO]

Kulinaria są także wdzięcznym tematem, po którego sięgają twórcy filmów i seriali. Wystarczy wspomnieć takie tytuły jak "Ugotowany" z Bradleyem Cooperem w roli głównej, czy też "Na noże" - nowy serial TVN, w którym główny bohater to utalentowany szef kuchni (w tej roli Wojciech Zieliński). Gotuje się także w programach śniadaniowych. W "Dzień Dobry TVN" rusza właśnie nowy cykl - "Smaki Regionów", w którym poznamy w nim kuchnie z poszczególnych części Polski.

Prowadzących program zapytaliśmy o to, czy oglądają programy kulinarne. - Często łapię się na tym, że oglądam programy Magdy Gessler - przyznaje Andrzej Sołtysik. - Ale to są już programy sensacyjne! - śmieje się jego telewizyjna partnerka, Anna Kalczyńska. Co jeszcze powiedzieli nam o programach kulinarnych? Czy jedzą to, co zostanie ugotowane w "Dzień Dobry TVN"? Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×