"Dzień Dobry TVN". Córki Piotra Rubika zaśpiewały dla mamy! Mają talent?

Z okazji Dnia Matki, córki Piotra Rubika - Helenka i Alicja - zaśpiewały piosenkę dla swojej mamy - Agaty Rubik! Dziewczynki wystąpiły na scenie "Dzień Dobry TVN". Mają talent?

Multimedia

W Dzień Matki 2019 studio "Dzień Dobry TVN" odwiedziła rodzina Rubików. Piotr Rubik opowiedział o swojej najnowszej płycie pt. "Ze śpiewnika Piotra Rubika. Piosenki dla dzieci". - W ramach codziennej pracy z dziećmi z przedszkola muzycznego, które prowadzę wymyślamy dużo piosenek, dzięki czemu powstała ich spora baza. Utwory te postanowiliśmy utrwalić na płycie - opowiadał Rubik.

Zobacz zdjęcia gwiazd z mamami. Kto jest najbardziej podobny do swojej mamy?Zobacz więcej

Muzyk zauważył, że do wersji oryginalnych piosenek do płyty dołączone zostały również wersje instrumentalne, tak aby można było utwory zaśpiewać po swojemu, w samochodzie, domu, szkole i przedszkolu. Kompozytorem piosenek jest Piotr Rubik, a teksty napisały Dorota Senetra, Sylwia Strzelczyk i Magda Badalska. Dodatkowo, Rubik przygotował specjalne efekty wokalne oraz użyczył głosu pewnemu Misiowi.

Z okazji Dnia Matki na scenie dziewczynki - Helenka i Alicja - wykonały piosenkę "Otulanka", do której akompaniował im tata – Piotr. Mama Agata była wyraźnie wzruszona!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Eliza (gość)

    Dajcie mi spokój z córkami Rubika

    09.06.2019 18:07
  • n7minia (gość)

    Niewiem

    27.05.2019 17:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×