"Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer zaatakowany przez internautów. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał stają w jego obronie. Co się stało?

Filip Chajzer ponownie został zaatakowany przez internautów. Wszystko przez rozmowę z Małgorzatą Heretyk-Musiał i Ernestem Musiałem, która odbyła się w czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Co zrobił prezenter?

Multimedia

Filip Chajzer pod ostrzałem

To nie pierwszy raz, gdy Filip Chajzer podpada widzom. Do kolejnej kontrowersyjnej sytuacji doszło w czwartkowym (10.09.2020) wydaniu "Dzień Dobry TVN", kiedy gośćmi byli świeżo upieczeni małżonkowie, gwiazdy serialu "19+", Małgorzata Heretyk- Musiał i Ernest Musiał.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał już po ślubie! "Nasz piękny dzień"Zobacz więcej

Podczas rozmowy prowadzący zapytali swoich gości, czy planują mieć potomstwo. Kiedy z ich strony padło stwierdzenie, że chcieliby mieć dzieci, ale "nie zawsze jest to takie łatwe", Filip Chajzer odparł, że "nie jest to też takie trudne". Ten komentarz wywołał oburzenie sporej części widzów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy wskazujących, że Chajzer naśmiewa się z niepłodności oraz lekceważy trudny i bolesny dla wielu osób temat.

Panie Filipie, może Pan pokaże, jak to wcale nie jest takie trudne zajść w ciążę i mieć dzieci? Hmm? Bo jakieś 20% par w Polsce sobie z tym nie może poradzić, a to przecież to takie proste.

Czy choć przez myśl Panu przeszło, że ta para może co miesiąc toczyć walkę o to upragnione dziecko? Wylewać morze łez, walczyć w ciszy, bo ma dość takiego zachowania ludzi wokół? Ma dość niezrozumienia? Wstyd!!! Tak właśnie telewizja promuje piękne, proste, idealne i kolorowe życie. A ludzie to łykają i pozwalają sobie na co dzień na takie teksty. Teksty, które niewyobrażalnie bolą każdą starającą się parę.

Pytanie o planowanie potomstwa... nóż się w kieszeni otwiera, że nadal można o to pytać i to w programie telewizyjnym. Zero taktu!

Dwa dni temu w dzień dobry TVN był materiał o tym, dlaczego NIE WOLNO pytać kobiet, kiedy planują dziecko... Zaprosiliście psycholożkę, blogerkę, poruszyliscie ważny temat tylko po to, by chwilę potem znów popisać się ignorancją. Szczyt hipokryzji.

Pytania o potomstwo to jest żenada i jeszcze komentarze Filipa, jak zwykle kulą w płot. Przykro to mówić, ale jest to najsłabsza para prowadzacych.

Po fali krytyki, jaka zalała Filipa Chajzera, głos zabrali goście "Dzień Dobry TVN". Heretyk i Musiał wyjaśnili, że poczuli się urażeni pytaniem o potomstwo, a Chajzer nie powiedział nic złego. - My zrozumieliśmy, że Filipowi chodziło o to, że nie jest to takie trudne, żeby połączyć prywatne życie z zawodowym i ja też tak to odebrałam - stwierdziła Małgorzata. - Moim zdaniem chciał nas bardziej zmotywować, że "słuchajcie, nie przejmujcie się niczym, to nie jest nic trudnego, że możecie robić karierę, możecie być młodzi, możecie zakładać rodziny i dziecko nie jest przeszkodą" - dodał Ernest.

Wpadki Filipa Chajzera szkodzą jego relacji z Małgorzatą Ohme? "Albo się go kocha, albo nienawidzi"Zobacz więcej

Do sprawy odniósł się sam autor drażliwych dla niektórych słów. W opublikowanym (i już skasowanym) w mediach społecznościowych wideo Chajzer wyraził ubolewanie faktem, iż jego intencje zostały źle odczytane. Przytoczył wypowiedzi Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała oraz podkreślił, jak wiele hejtu wylewa się na niego. Przytoczył też kilka mocnych komentarzy, które zostały napisane pod jego adresem.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • fak dem (gość)

  jaka telewizja, taki prowadzący... "tvnazi"

  13.09.2020 13:10
 • Hejt kwitnie :( :( (gość)

  I do tego jeszcze oddychał :)

  12.09.2020 23:24
 • Mariusz (gość)

  Ja staje w obronie filipa to niejest wcale takie latwe prowadzic taki program. Filip duzo zartuje a tym cwaniakom co sie go czepiaja. To niech sami sprubuja poprowadzic taki program i nie urazic nieswiadomie nikogo nie chcial bym prowadzic takiego programu to niewdzieczna praca

  11.09.2020 00:33
 • Krystyna 5771 (gość)

  Uważam że ludzie powinni zmienić swoje myśli i wiecznie doszukiwać się złośliwości u Pana Chajzera, uważam że jest życzliwym i fajnym człowiekiem

  10.09.2020 21:26
 • Beata (gość)

  Co niektórzy powinni walić głową w mur to może spuszczą z siebie trochę jadu zamiast wszędzie doszukiwać się obrazy.Każdy sądzi według siebie!!

  10.09.2020 21:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×