"Dzień Dobry TVN". Jakie są ulubione smaki Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika? [WIDEO]

Prowadzący "Dzień Dobry TVN", Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik opowiedzieli o tym, jakie są ich ulubione smaki. Co jedzą najchętniej? Czy bliska jest im polska kuchnia regionalna?

Multimedia

W "Dzień Dobry TVN" rusza nowy cykl - "Smaki Regionów", który powstaje przy współpracy z Polska Press Grupą (wydawcą serwisu Telemagazyn.pl). Raz w miesiącu w kuchni DD TVN pojawiać się będą osoby, które są specjalistami od dań z poszczególnych części Polski. W pierwszej odsłonie cyklu - w piątek, 14 października, poznamy smaki Małopolski.

CZYTAJ TAKŻE:

"DZIEŃ DOBRY TVN". ANDRZEJ SOŁTYSIK: ANNA KALCZYŃSKA STAJE SIĘ WAŻNĄ KOBIETĄ W MOIM ŻYCIU [WIDEO+ZDJĘCIA]
"DZIEŃ DOBRY TVN". ANNA KALCZYŃSKA I ANDRZEJ SOŁTYSIK O PROGRAMACH KULINARNYCH. "TOP PROGRAMY SENSACYJNE!" [WIDEO]

Przy tej okazji, zapytaliśmy prowadzących "Dzień Dobry TVN" o to, co jedzą najchętniej. - Czy preferują modną zagraniczną kuchnię, a może najlepsze smaki to te, które pamiętają z dzieciństwa? - Warto podróżować i zaglądać w nowe miejsce, polecane przez osoby, które znają się na dobrej kuchni, albo po prostu pochodzą z danych terenów. To naprawdę robi różnicę* - wskazuje Anna Kalczyńska.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • eljot (gość)

    Mnie interesuje kiedy na zawsze zniknie z telewizji ten bezczelny,beznadziejny ,żałosny,DEBILOWATY ŚMIEĆ WIELKA MORDA chajzer.

    16.10.2016 10:55
  • marcin (gość)

    a c..j mnie to interesuje co oni w........ją

    13.10.2016 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×