"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin ostro o planach Ministerstwa Środowiska. Dziennikarka zasugerowała, żeby minister Kowalczyk sam się odstrzelił! [ZDJĘCIA]

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Kinga Rusin zaskoczyła widzów, jak i współprowadzącego - Piotra Kraśkę, kontrowersyjną wypowiedzią na temat ministra środowiska Henryka Kowalczyka. Co powiedziała?

Multimedia

Kinga Rusin znana jest ze znana z zamiłowania do ekologii i zaangażowania w ochronę przyrody. Dziennikarka brała udział m.in. w posiedzenie podkomisji ws. zmiany prawa łowieckiego. Mocno angażowała się również w sprawie wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" dziennikarka w kontrowersyjny sposób odniosła się do kolejnych planów Ministerstwa Środowiska dotyczących dalszego odstrzału zwierząt.

Jak zmieniali się prowadzący? Program TVN ma już trzynaście lat! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kinga Rusin na wizji zasugerowała Henrykowi Kowalczykowi, by ten sam się odstrzelił. Zaskoczony wypowiedzią koleżanki Piotr Kraśko próbował załagodzić całą sytuację, ale dziennikarka potwierdziła jedynie, że właśnie to miała na myśli. Jak oceniacie wypowiedź Kingi Rusin? Trafna czy za ostra?

Zobacz galerię

Kinga Rusin o swoim zaangażowaniu w ochronę przyrody:

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    idiotka

    09.07.2018 10:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×