"Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop obchodzi urodziny! Tak zmienił się uwielbiany przez widzów dziennikarz

Marcin Prokop jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Cięte riposty, żarty i cała jego osobowość doprowadziła do tego, że zaskarbił sobie sympatię widzów. Dziś obchodzi urodziny.

Multimedia

Marcin Prokop świętuje urodziny

Dziennikarz, prezenter, konferansjer - Marcin Prokop to człowiek wielu talentów. Świat telewizji nie ma przed nim żadnych tajemnic. Gospodarz takich programów jak: " Clever – widzisz i wiesz", "Automaniak", "Dzień Dobry TVN" czy "Mam Talent" obchodzi 14 lipca urodziny.

Tu zaczynał Marcin Prokop, Joanna Horodyńska i inni! Jak się zmienili? [GALERIA]Zobacz więcej

W mediach społecznościowych można dostrzec komentarze, w których widzowie i przyjaciele z branży składają dziennikarzowi życzenia.

W galerii możecie zobaczyć mnóstwo archiwalnych zdjęć Marcina Prokopa. Jak przez lata zmienił się jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy? Przekonajcie się sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michasia (gość)

    Mój tata też 14 lipca obchodził urodziny, z braćmi mu roombę sprawiliśmy. :) Już przez tyle lat się naodkurzał, wystarczy. :)

    21.07.2021 06:30
  • Fela (gość)

    Lubię go, bo jest takim wesołym facetem, który potrafi żartować. W sobotę wybieram się na mała imprezkę urodzinową do znajomego. 40 będzie obchodził, złożyliśmy się dla niego na większy prezent a od siebie jeszcze kupiłam mu kosz słodyczy z poczty kwiatowej. Niby to już dorosły facet a słodyczy je tyle co dzieciaki.

    16.07.2021 12:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×