"Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska porównała siebie do księżnej Kate Middleton. Podobna?

Paulina Krupińska została nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Modelka po swoim debiucie w śniadaniówce opublikowała emocjonalny wpis, w którym porównała siebie do księżnej Kate Middleton. Nie wszyscy internauci docenili dystans i poczucie humoru Pauliny Krupińskiej.

Multimedia

Paulina Krupińska jak Kate Middleton?

Paulina Krupińska zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". W duecie z Damianem Michałowskim poprowadziła czwartkowe (5.03) wydanie programu. Modelka po swoim debiucie w śniadaniówce opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym podziękowała ekipie "Dzień Dobry TVN" za wsparcie. Przy okazji porównała siebie do księżnej Kate Middleton, a Damiana Michałowskiego do Michaela Bublé.

Jak oceniacie debiut Kate Middleton w DDTVN u boku Michaela Bublé ? Też widzicie to podobieństwo 😂😂😂🤔? P.S. Dziękujemy całej fantastycznej ekipie @dziendobrytvn i Wam kochani, że byliście dzisiaj z Nami🙌🏻❤️

Nowi prowadzący zagrożą Ohme i Chajzerowi?Zobacz więcej

Niektórzy widzowie odebrali jednak żart Krupińskiej zbyt dosłownie.

Z całym szacunkiem,w obydwu przypadkach nie widzę żadnego podobieństwa...

Dalekie od podobieństwa, nie schlebiaj sobie

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Zgryźliwe komentarze internautów rozbawiły Paulinę Krupińską, która poprosiła o więcej dystansu i poczucia humoru. Co sądzisz o debiucie modelki i Damiana Michałowskiego w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×