"Dzień Dobry TVN". Shazza zdradziła, jak wygląda jej walka z nowotworem. "To pozwala mi zapomnieć o leczeniu"

Niedawno Marlena Magdalena Pańkowska, lepiej znana jako Shazza wyznała, że od lat walczy z nowotworem. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka zdradziła, jak obecnie wyglądają jej zmagania z okrutną chorobą. Wyznała przy tym, co ją najbardziej motywuje do walki o zdrowie.

Multimedia

Shazza zszokowała wyznaniem o chorobie

Niedawno Shazza będą gościem w "Pytaniu na śniadanie" wyznała, że kilka lat temu zachorowała na raka i uznała, że to "jest ten właściwy moment, żeby o tym powiedzieć”. Opowiedziała wówczas m.in. o okolicznościach, w których się dowiedziała o chorobie, a także o tym, że jest w trakcie drugiej terapii, która ma jej pomóc pokonać nowotwór. Jednocześnie podkreśliła, że mimo choroby, stara się wciąż być aktywna zawodowo i tworzyć muzykę.

Agnieszka Litwin zmagała się z rakiem. Teraz zawalczy o Kryształową Kulę!Zobacz więcej

Shazza zdradziła, jak wygląda jej walka z nowotworem

Słynna wokalistka była ostatnio gościem w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie zaprezentowała swój najnowszy singiel "Jackie, Jackie". Przy okazji wyznała, że przerwa w jej muzycznej działalności nie była spowodowana walką z chorobą, lecz światową pandemią COVID-19.

Cieszę się, że dzisiaj mogę być razem z wami i świętować 30-lecie. Nieszczęśliwie w pandemię wpisała się moja choroba. To nie tak, że ktoś napisał, czy powiedział, że to choroba wykluczyła mnie z pracy. To pandemia wykluczyła mnie z pracy - stwierdziła w studiu "Dzień Dobry TVN".

W dalszej części rozmowy Shazza opowiedziała o tym, że to właśnie praca jest dla niej największą motywacją w walce z okrutną chorobą. Królowa disco polo nie kryła radości, gdy lekarze zachęcali ją, aby nie rezygnowała z tworzenia muzyki. Pozwala jej to bowiem na oderwanie się od rozmyślania o leczeniu.

Sam fakt choroby to nie jest rzecz, na którą się czeka. Ona się pojawia i zmienia się cała perspektywa i sposób myślenia. Natomiast praca, którą kocham, jest dla mnie pasją. Ona daje mi motywację. Pozwala mi zapomnieć o leczeniu - wyznała.

Na koniec Shazza zwróciła się ze specjalnym apelem do telewidzów, prosząc wszystkich tych, którzy obecnie się starają się walczyć o swoje zdrowie, aby się nie poddawali:

Myślę, że to dla mnie też taki moment, że mogę przekazać wszystkim, którzy zmagają się z różnymi chorobami, żeby się nie poddawali. Najważniejsze w życiu jest to, że życie mamy tylko jedno. Pamiętajmy, że jesteśmy tu tylko raz, mamy siebie nawzajem, żebyśmy wykorzystali każdą chwilę, podchodzili do pewnych rzeczy z większą perspektywą, życzyli sobie przede wszystkim zdrowia i uśmiechu i szanowali siebie nawzajem.

Pani Marlenie życzymy dużo siły i zdrowia!

Marcin Prokop o włos uniknął tragedii? Zaskakujące zachowanie prezenteraZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×