"Dzień Dobry TVN". Weronika Marczuk jest w ciąży. Po 7 latach starań zostanie mamą dzięki metodzie in vitro

Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o swojej ciąży. To jej pierwszy wywiad od 2014 roku.

Multimedia

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że Weronika Marczuk spodziewa się dziecka. Okazuje się, że była żona Cezarego Pazury bardzo długo walczyła o to, aby zostać mamą. Udało się dopiero po 7 latach starań dzięki metodzie in vitro. Marczuk w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, że razem z partnerem powitają już niebawem na świecie małą Anię, którą zamierzają wychować w Polsce.

Najdłużej szłam do tego marzenia w swoim życiu. Miałam próby zajścia w ciążę dużo wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało – zaznaczyła.

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy o drugiej ciąży! Co napisała?Zobacz więcej

Marczuk zdradziła też, czym zajmowała się zawodowo.

Wyjechałam z grupą polskich managerów reformować największą spółkę skarbu państwa na Ukrainie, Koleje Ukraińskie – wyjaśniła. – Był to czas, kiedy czułam się jak w dzieciństwie, wróciłam do wszystkich swoich przyjaciół – dodała.

Weronika Marczuk przygotowuje się też do wydania książki, w której poruszy problemy i pytania dotyczące in vitro.

W książce, która powstaje, poza moimi doświadczeniami, będzie też dużo przykładów z życia innych kobiet, które nieraz musiały przejść gehennę w swoim dążeniu do macierzyństwa - wyznała na Instagramie.

Zobacz galerię

Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×