"Dzień Dobry TVN". Wojciech Modest Amaro o nawróceniu: Przyszedł do mnie Pan Jezus i powiedział chodź za mną [WIDEO]

Wojciech Modest Amaro w rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swoim nawróceniu. Co takiego wydarzyło się w życiu restauratora, że odnalazł wiarę w życiu?

Multimedia

Kasia Olubińska spotkała się z Wojciechem Modest Amaro i całą jego rodziną w ich domu. Rozmawiali o świętach i roli Boga w ich życiu. Wojciech Modest Amaro przyznał, że Jezus do niego przemówił, przez co przewartościował swoje życie. Jego cała rodzina przyznała, że wiara jest dla nich bardzo ważna.

Całość rozmowy w piątkowym wydaniu „Dzień dobry TVN”.

Komentarze

Skomentuj
 • Catharsiss (gość)

  Szkoda,-że już nie zobaczymy ....jedynego w swym rodzaju....Wojcieca Amaro....on...nadal temu wszystkiemu sens.....i aż chcialo sie ogladac....poza tym wielki znawca...pradawnej kucni Polskiej.....Panie Wojciechu dużo.....zdrowia,jakoś...nie przekonuje mnie niby...szef ...Brys....to spojrzenie na koncu czoluwki....,,,,aż mnie powalilo...jak jakiś...diabel😃😃😃😃!!!,-ale miejmy nadzieje,że...jednak...Szef ..Michellen...Wojciech....Amaro....czlowiek z klasa powroci do...HK😘😘😘😘😘....w Swoim Wielkim...stylu🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍪🍗🚅🍝.....Catharsiss👯👯👯👯

  26.03.2017 03:46
 • jozlech (gość)

  Szkoda że BÓG nie usunie z telewizji tego BEZCZELNEGO,ŻAŁOSNEGO,DEBILOWATEGO ŚMIECIA,WIELKIEJ MORDY chajzera i jego GŁUPKOWATEGO tatusia.

  03.01.2017 13:35
 • ELJOT (gość)

  Żeby BÓG przemówił do WIELKIEJ MORDY chajzera,żeby zniknął na zawsze z telewizji.

  25.12.2016 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×