"Dzień Dobry TVN" zamienia się w "Dzień Dobry Wakacje"! Nowe pary prowadzących!

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny! Tak jak co roku zastąpi go oczywiście wakacyjne wydanie programu, czyli "Dzień Dobry Wakacje".

Multimedia

Już od kilku lat "Dzień Dobry TVN" na czas wakacji zamienia się w "Dzień Dobry Wakacje". Pierwsze tegoroczne wydanie już w weekend 24-25 czerwca. Program w plenerowym studio w Kołobrzegu poprowadzą Dorota Wellman i Piotr Kraśko.

Do jakich miejscowości zawita miasteczko TVN [TERMINARZ, HARMONOGRAM]Zobacz więcej

W "Dzień Dobry Wakacje" nie zabraknie rozmów na różne tematy, gwiazd, ekspertów, występów muzycznych, dobrego jedzenia oraz prognozy pogody na wakacyjne weekendy. Znani i lubiani prezenterzy odwiedzą Warszawę, Kołobrzeg, Uniejów, Kazimierz Dolny i Kraków. Jak to na wakacjach pojawią się niespodzianki – w roli prowadzących wystąpią obok znanych i lubianych prezenterów także Ula Chincz, Kinga Burzyńska i Filip Chajzer. Ale to dopiero początek atrakcji! Tegoroczne lato z "Dzień Dobry Wakacje" będzie naprawdę gorące!

Po raz pierwszy program można było oglądać w 2010 roku. Emisja rozpoczyna się o godz. 8:30 i trwa do ok. godz. 11. Przed nami 10 różnorodnych, zaskakujących i pełnych emocji wydań. W roli prowadzących zobaczymy pary: Magdę Mołek i Andrzeja Sołtysika, Ulę Chincz i Andrzeja Sołtysika, Annę Kalczyńską i Piotra Kraśko, Kingę Rusin i Filipa Chajzera, Annę Kalczyńską i Marcina Prokopa, Kingę Burzyńską i Marcina Mellera, Magdę Mołek i Marcina Mellera, Kingę Rusin i Andrzeja Sołtysika.

Co gotują Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik?

Komentarze

Skomentuj
 • Janek (gość)

  Irytujący jest ten przerywnik muzyczny puszczany co kilka minut /z piłką/. Nie rozumiem słów, ale głos podobny do Mellera. Zlitujcie się, bo często muszę przełączyć na TVP2 - Pytanie na śniadanie.

  29.07.2018 09:51
 • eljot (gość)

  Chociaż w wakacje zlitujcie się nad widzami i nie pokazujcie tego ŻAŁOSNEGO , BEZCZELNEGO , BEZNADZIEJNEGO , DEBILOWATEGO ŚMIECIA , WIELKIEJ MORDY chajzera.LITOŚCI.

  11.08.2017 11:49
 • dziadoski tvn (gość)

  Z całotygodniowego zostaje tylko 2 dniowy to jest ta ich dobra zmiana ,na całe 2 miesiace mozna praktycznie skasować TVN z listy kanałów w TV

  26.06.2017 14:54
 • Jacekk (gość)

  Ale ten pokaz mody spacerowej to jakaś lipa projektantka ubrana w pidzame kapcie co to było śmiech na sali

  24.06.2017 10:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×