"Dziennikarka". Kolejna azjatycka produkcja już niedługo na Netfliksie. Jest potencjał na hit!

W minionym roku wśród użytkowników Netfliksa znacznie wzrosło zainteresowanie produkcjami azjatyckimi. W dużym stopniu przyczynił się do tego sukces serialu "Squid Game". Fani tego typu produkcji mają powody do radości - już niedługo na Netfliksie pojawi się kolejny azjatycki serial.

Multimedia

"Dziennikarka" już wkrótce na Netfliksie

W 2021 roku wielu użytkowników Netfliksa po raz pierwszy odkryło lub przypomniało sobie o porywających azjatyckich produkcjach. Nie ma żadnych wątpliwości, że bardzo konkretnym bodźcem do poszukiwania azjatyckich tytułów w bibliotece platformy był ogromny międzynarodowy sukces serialu "Squid Game". W krótkim czasie fani hitu Netfliksa mogli oglądać kolejną produkcję pochodzącą z Azji - serial "Hellbound".

Netflix znów ma kłopoty! Hit platformy nieodpowiedni dla dzieciZobacz więcej

Sukces nowości azjatyckich zainspirował widzów do sięgnięcia po starsze tytuły dostępne na Netfliksie podobne do najnowszych seriali azjatyckich. "Alice in Borderland" przechodził wręcz renesans popularności wśród użytkowników serwisu. Już na początku roku do tego zacnego grona dołączy kolejny tytuł. 13 stycznia swoją premierę będzie miał serial "Dziennikarka".

Hit Netfliksa uwielbiają nie tylko widzowie. Krytycy również są zachwyceni!Zobacz więcej

"Dziennikarka" to serialowa adaptacja kinowego hitu z 2019 roku pod tym samym tytułem. Kinowy pierwowzór spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów ze względu na odważne zmierzenie się z tematyką zbrodni i skandali politycznych w Japonii w ostatnich latach. Szokujące przedstawienie społecznych tabu, wciągająca fabuła i efektowna warstwa wizualna przyniosły filmowi nagrody Japońskiej Akademii Filmowej w trzech najważniejszych kategoriach, w tym za najlepszy film, jak również wiele innych wyróżnień. Główną rolę w serialu "Dziennikarka" zagra Ryoko Yonekura. Grana przez nią Anna Matsuda to nieszablonowa reporterka gazety "Toto Newspaper", której misją jest prowokowanie dyskusji o społecznych problemach współczesnej Japonii. Serial, podobnie jak film, wyreżyseruje Michihito Fujii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×