"Dzikie serce" odcinek 13. Maricruz chce popełnić samobójstwo! [ZDJĘCIA]

Maricruz jest coraz bardziej zrozpaczona. Złe relacje z mężem i jego rodziną sprawiają, że spróbuje targnąć się na swoje życie!

Multimedia

"DZIKIE SERCE" ODCINEK 13. W CZWARTEK, 19.03.2015 O GODZ. 17 W TV4!

Maricruz (Ana Brenda Contreras) wraca na ranczo i wyznaje mężowi, że nie potrafi bez niego żyć. Lucía (Elizabeth Alvarez) nie może znieść myśli, że dziewczyna znów jest w jej domu. Miguel (René Strickler) przypomina bratu, że poślubił Maricruz tylko dlatego, że chciał się na nim zemścić. Dziewczyna słyszy ich rozmowę i ucieka. Octavio (Daniel Arenas) chce biec za nią, ale brat mu zabrania.

W 13. odcinku "Dzikiego serca" zrozpaczona Maricruz w strugach deszczu wchodzi do rzeki. Powtarza, że nie chce żyć. Widzi ją José Antonio i śpieszy jej na ratunek. Wyciąga ją z wody i zanosi do chatki Ramira.

Dziewczyna odzyskuje przytomność. Widzi Octavio, który zapewnia ją, że to co słyszała, jest kłamstwem. Maricruz wyrzuca go jednak z chaty i zapowiada, że nie chce go więcej widzieć.

CZYTAJ TAKŻE: KTO JEST KIM W TELENOWELI "DZIKIE SERCE"? POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TV4! [ZDJĘCIA] ROLA MARICRUZ W "DZIKIM SERCU" WYMAGAŁA OD ANY BRENDY CONTRERAS POŚWIĘCENIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×