Edward Miszczak interweniował w sprawie konfliktu Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek-Majdan? Usunięcie mocnych wpisów to nie wszystko! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Konflikt między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan narastał od kilku dni. W sprawę zaczęli angażować się już nie tylko najbliżsi obu stron, ale również inne gwiazdy show-biznesu. Wygląda jednak na to, że władze TVN w końcu interweniowały, bo z sieci zniknęły ostre wpisy Kingi Rusin i Radosława Majdana, ale to jeszcze nie wszystko!

Multimedia

Konflikt Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek-Majdan nabrzmiał w ostatnich dniach do gigantycznych rozmiarów. W spór zaangażowały się już nawet córki dziennikarki "Dzień Dobry TVN" a także ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan. Obie strony nie szczędziły sobie wzajemnych oskarżeń, ale wygląda na to, że to już koniec medialnej wojenki gwiazd TVN.

Kinga Rusin postanowiła bowiem usunąć wszystkie wpisy i oświadczenia dotyczące Małgorzaty Rozenek-Majdan. -Pora iść dalej - zakomunikowała krótko dziennikarka.

Kończę spór personalny w którym broniłam mojego dobrego imienia. Dziękuję za wspaniałe wsparcie dziesiątek tysięcy ludzi (w sumie ponad 100 tysięcy polubień postów). Zdecydowałam się jednak skasować te oświadczenia bo zaczęły przesłaniać rzeczy najważniejsze. Razem pozostajemy w walce o przyrodę i prawa zwierząt. Podobnie jak Wy nie jestem radykalna, stosuję to co nazwałam Moim Minimum Ekologicznym - napisała pod nowym zdjęciem Kinga Rusin.

Kinga Rusin zaatakowała Małgorzatę Rozenek-Majdan! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bal Fundacji TVN 2018 - wielkie nieobecne

Po tym jak z profilu Radosława Majdana zniknął wpis, który uderzał w Kingę Rusin, obserwatorzy konfliktu zaczęli podejrzewać, że w sprawę zaangażowały się władze TVN z Edwardem Miszczakiem na czele. Kinga Rusin nie pojawiła się na Balu TVN 2018, który według plotek miała poprowadzić. Dziennikarka wydała w sobotę (15.09) oświadczenie, w którym przyznała, że prawdopodobnie ze względów osobistych nie będzie mogła w nim uczestniczyć. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż również nie byli obecni na wydarzeniu. Jak donosi informator Pudelka stacja postanowiła ukarać obie strony konfliktu, ponieważ nie chciała, by ich awantura przyćmiła szczytny cel.

Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam - doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć, choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy - napisała Rusin.

Zobacz galerię

Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    obie siebie warte, pustaki jedne

    16.09.2018 17:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×