Edyta Górniak drży o życie syna! Allan Krupa chce zostać zawodowym żołnierzem - snajperem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Allan Krupa, syn Edyty Górniak rozpoczął naukę w liceum wojskowym. Chłopak chce w przyszłości zostać zawodowym żołnierzem - snajperem, a jego sławna mama drży o jego życie! Jak Edyta Górniak znosi rozłąkę z synem? Czy wspiera go w realizacji marzeń?

Multimedia

Allan Krupa uczy się w liceum wojskowym. Syn Edyty Górniak pasjonował się do tej pory muzyką i postawił już pierwsze kroki w tym biznesie, wydając pierwszy singiel. Dlaczego nastolatek zdecydował się pójść do szkoły wojskowej?

Chciałby zostać żołnierzem zawodowym? Czy Edyta Górniak nie miała problemu z zaakceptowaniem jego wyboru? O tym wokalistka i jej syn opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN". - To więcej niż moja pasja. Od zawsze miałem pasję do muzyki i to był najtrudniejszy wybór w moim życiu, bo musiałem wybrać między moją największą pasją, a poświęceniem siebie na jakiś cel* - przyznał.

Edyta Górniak i Roksana Węgiel nagrały razem piosenkę do filmu! [WIDEO]Zobacz więcej

Górniak w programie "Dzień Dobry TVN" wspomniała także o zbliżającej się trasie koncertowej, którą planuje. Czy Allan odwiedzi ją na jakimś koncercie? Posłuchajcie rozmowy piosenkarki i jej syna Allana.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Karina z msłopolski (gość)

    Kocham Edi!!!!! I zawsze będę ją popierać

    28.10.2018 14:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×