"El Camino: Film Breaking Bad" Netflix. Aaron Paul pokazuje, co działo się za kulisami!

"El Camino: Film Breaking Bad" już dostępny na Netflix! Platforma udostępniła przy okazji wideo, w którym scenarzysta i reżyser Vince Gilligan oraz odtwórca głównej roli Aaron Paul zabierają widzów w podróż za kulisy filmu.

Multimedia

"El Camino: Film Breaking Bad" - za kulisami

Netflix udostępnił specjalny materiał wideo, w którym scenarzysta i reżyser Vince Gilligan oraz odtwórca głównej roli Aaron Paul zabierają widzów w podróż za kulisy "El Camino: Film Breaking Bad" i opowiadają o ekscytującej pracy nad kolejnym rozdziałem historii Jessego Pinkmana. Film dostępny jest od 11 października.

Gwiazdy na premierze "El Camino: Film Breaking Bad" w Los Angeles! Kogoś zabrakło?Zobacz więcej

W produkcji Netflix "El Camino: Film Breaking Bad" znów zobaczymy Jessego Pinkmana (w tej roli zdobywca nagrody Emmy - Aaron Paul). Po dramatycznej ucieczce na wolność Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód.

Za scenariusz i reżyserię tego trzymającego w napięciu thrillera odpowiada Vince Gilligan - twórca serialu "Breaking Bad". Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television. W "El Camino" występują także znani z serialu Matt Jones i Charles Baker, którzy ponownie wcielają się w role przyjaciół Jessego - Badgera i Skinny Pete'a.

Nowy, oficjalny, dwuminutowy zwiastun "El Camino: A Breaking Bad Movie" Netflixa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

O serialu "Breaking Bad"

"Breaking Bad" obecnie uznawany jest za jeden z najlepszych seriali kryminalnych wszech czasów. Opowiada on historię skromnego i prowadzącego nudne życie (przynajmniej na początku) nauczyciela chemii – Waltera White'a, którego życie obraca się do górny nogami na wieść o tym, że ma raka i wkrótce umrze. Wobec tego postanawia zabezpieczyć finansowo przed swoim odejściem i postanawia zająć się... produkcją narkotyków. Serial "Breaking Bad" możemy oglądać na platformie Netflix. Po więcej szczegółów sięgnij po program tv!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×