"Eleven Eleven". Kanał SCI FI zaprasza do świata VR! Jak wziąć udział w projekcie?

SCI FI, jedyny w Polsce kanał poświęcony tematyce science fiction, będzie obecny na największym festiwalu popkulturalnym w Polsce – Warsaw Comic Con. Właśnie tam zostanie zaprezentowany projekt "Eleven Eleven", dzięki któremu telewizja SCI FI zaprasza widzów do świata VR! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"ELEVEN ELEVEN" - JAK WEJŚĆ DO ŚWIATA VR?

Kanał SCI FI weźmie udział w odbywającym się w dniach 31 maja – 2 czerwca w Warszawie konwencie miłośników popkultury – Warsaw Comic Con. Na festiwalu po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie niezwykły projekt o nazwie Eleven Eleven dostępny w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR), który światową premierę miał w marcu na 2019 SXSW Film Festival. Świat stworzony przez NBCUniversal Networks (NBCUIN) oraz Digital Domain udowodni uczestnikom imprezy, że granice pomiędzy światem realnym i alternatywną rzeczywistością są coraz płynniejsze. Dynamiczna oprawa muzyczna wyprodukowana przez należącą do Hansa Zimmera firmę Bleeding Fingers sprawi, że użytkownik jeszcze bardziej wczuje się w obserwowaną historię.

Eleven Eleven to nowy rodzaj rozrywki, który stawia użytkownika w centrum wydarzeń. Projekt umożliwia śledzenie losów sześciu bohaterów, którzy odliczają ostatnie 11 minut i 11 sekund na planecie Kairos Linea. Ich jedyną szansą na przeżycie jest statek transportowy, który wystartuje chwilę przed godziną zero. Na pokład weźmie każdego, kto zdoła się na niego dostać. Dzięki stanowiskom VR ustawionym w strefie SCI FI na Warsaw Comic Con uczestnicy konwentu będą mogli przyjrzeć się bohaterom Eleven Eleven i poznać historię Kairos Linea z perspektywy każdej postaci, co być może pozwoli poznać przyczyny zagłady.

Nowy film Kingi Dębskiej już na VOD! Najlepsza rola Agaty Kuleszy?Zobacz więcej

Eleven Eleven dostępne jest za pośrednictwem następujących typów urządzeń:
- stacjonarne zestawy VR (Oculus Rift, HTC Vive /Vive Pro, Sony PlayStation VR),
- mobilne gogle VR (Oculus Go, Samsung Gear VR),
- urządzenia z obsługą AR (iPhone 7S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max, jak również iPad Pro i wyżej).

SCI FI to jedyny na polskim rynku kanał o tematyce science fiction, dostarczający widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych nieskończonej wyobraźni. To tu można zobaczyć kultowe seriale, takie jak Star Trek: Enterprise, Bibliotekarze, Killjoys czy Magicy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×