"Elite". Serial o hiszpańskich nastolatkach z wyższych sfer wkrótce na Netflix! W obsadzie gwiazdy "Domu z papieru"! [KIEDY PREMIERA?]

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z planu"Elite" przedstawiające głównych bohaterów serialu o hiszpańskich nastolatkach z wyższych sfer. W obsadzie nowej produkcji amerykańskiego serwisu VOD znalazły się gwiazdy "Domu z papieru". O kogo chodzi? Sprawdźcie!

Multimedia

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

Producentem wykonawczym będzie wytwórnia Zeta Audiovisual (Teraz albo nigdy, Trzy metry nad niebem, Tylko Ciebie chcę). Pierwszy sezon będzie składać się z ośmiu odcinków i zostanie w całości nakręcony w rozdzielczości 4K.

TOP15 hiszpańskich seriali. Co oglądać, jeśli lubisz "Dom z papieru"? Zobacz więcej

Na planie serialu ponownie spotkają się gwiazdy "Domu z papieru": María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente. U ich boku pojawią się nowe twarze: Itzan Escamilla (Telefonistki, The Ministry of Time), Miguel Bernardeau (Ola de Crímenes), Arón Piper (15 Years and One Day), Ester Expósito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Príncipe – dzielnica zła), Álvaro Rico (Velvet Collection) i debiutujący Omar Ayuso. W serialu wystąpi także jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek i piosenkarek w Meksyku - Danna Paola (Dare to Dream).

Najlepsze seriale Netflix Original - te produkcje warto obejrzeć! [GALERIA]Zobacz więcej

Warto dodać, że "Elite" to drugi hiszpański serial oryginalny Netflix. Reżyserami Ramón Salazar (Trzy metry nad niebem, Niedzielna choroba) oraz Dani de la Orden (El Mejor Verano de mi vida, Party Town). Scenariusz do serialu napisał Carlos Montera (autor scenariusza do Krawcowej z Madrytu oraz twórca serialu Física o química) i Darío Madrona (autor scenariuszy do seriali Geneza i La chica de ayer oraz współtwórca niezwykle popularnego serialu Los Protegidos).

Premiera "Elite" na Netflix już jesienią 2018 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×