"Enjoy the view <3 Natalia" 9.02.2014, odc. 1. Co się wydarzyło?

Za nami premiera reality show "Enjoy the view <3 Natalia". Sprawdź, co się wydarzyło w 1. odcinku programu Natalii Siwiec, który był wyemitowany 9.02.2014.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC ZAPRASZA NA 1. ODCINEK "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" [WIDEO] NATALIA SIWIEC PROMUJE SWÓJ REALITY SHOW [ZDJĘCIA]

W niedzielę 9.02.2014 premierę miał długo wyczekiwany program "Enjoy the view <3 Natalia", w którym mamy poznać prawdziwe oblicze Natalii Siwiec.

Pierwszy odcinek zaczął się od kłótni Natalii i jej męża, Mariusza o sesję do kalendarza "CKM". Modelka postawiła na swoim i zapozowała do zdjęć. (Zobacz: NATALIA SIWIEC W KALENDARZU CKM 2014 [WIDEO I ZDJĘCIA])

Do Natalii ze Stanów Zjednoczonych przyleciała Pati. Dziewczyny poznały się na Instagramie i jest to ich pierwsze spotkanie na żywo. Pati przeżywa kryzys w małżeństwie, dlatego dziewczyny postanowiły odreagować i udały się na drinka a następnie na zakupy.

Natalię zaproszono do programu "Najsztub słucha...", co bardzo ucieszyło modelkę. Już rok wcześniej wspominała mężowi, że bardzo chciałaby się skonfrontować z Piotrem Najsztubem.

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" PREMIERA 9 LUTEGO! REALITY SHOW NATALII SIWIEC CZĘŚCIOWO OCENZUROWANE

Natalia i Mariusz wyprawili imprezę na powitanie nowej przyjaciółki modelki. Na przyjęciu pojawił się, m. in. Piotr Świerczewski. Niestety impreza okazała się zbyt głośna dla sąsiadów, którzy finalnie zadzwonili po policję.

W pewnym momencie Mariusz zabrał żonę z mieszkania, ponieważ miał dla niej niespodziankę. Co było prezentem dla Natalii Siwiec dowiemy się w następnym odcinku...

Obejrzycie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×