"Enjoy the view love Natalia" 16.02.2014, odc. 2. Co się wydarzyło?

Sprawdź, co się wydarzyło w 2. odcinku reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view <3 Natalia". Kto tym razem odwiedził Natalię i jej męża? Czym Mariusz zaskoczył modelkę?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 16.02.2014, ODC. 2.: WIELKI SPRAWDZIAN W ŻYCIU NATALII NATALIA SIWIEC ZAPRASZA NA 1. ODCINEK "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" [WIDEO]

W drugim odcinku "Enjoy the view <3 Natalia" dowiedzieliśmy się, że niespodzianką Mariusza dla Natalii była ogromna, bo 700 m2 willa z 3 łazienkami, 3 sypialniami, siłownią, dużym salonem, kuchnią, garażem na dwa samochody, sala kinową, nie zapominając o wielkim basenie!

W przeprowadzce pomagała Pati, która przyleciała ze Stanów już w poprzednim odcinku.

Kolejnym gościem Natalii i Mariusza jest młodsza siostra modelki, Malwina, która na stałe mieszka w Londynie.

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" 9.02.2014, ODC. 1. CO SIĘ WYDARZYŁO? NATALIA SIWIEC BYŁA O KROK OD ROZSTANIA Z MĘŻEM

Natalia i Mariusz postanowili "ochrzcić" swój nowy dom upojną nocą, przez co Pati musiała znaleźć sobie sypialnię w najbardziej odległym zakątku willi.

Świętowanie małżeństwa rozpoczęło się w "najbardziej wilgotnym miejscu" czyli na basenie. (zobacz: NAMIĘTNE ZABAWY NATALII SIWIEC Z MĘŻEM NA BASENIE [WIDEO]).

Na koniec odcinka mogliśmy podziwiać piersi Natalii Siwiec w całej okazałości.

Jesteście ciekawi, co się wydarzy w następnym odcinku?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×