"Enjoy The View Love Natalia" 9.03.2014, odc. 5: Parapetówka u Natalii [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz, co się wydarzy w 5. odcinku "Enjoy The View Love Natalia", który zostanie wyemitowany już w niedzielę 9.03.2014 na kanale VIVA Polska.

Multimedia

Czego jeszcze Natalia nie zrobiła w swojej nowej willi? Oczywiście porządnej parapetówki! W końcu trzeba ochrzcić tak wielki dom. Jednak zanim zaprosi gości i zaczną się tańce, będzie musiała wykonać jeszcze jedno zadanie. Przekonać do tego pomysłu Mariusza. Czy uda się jej?

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 2.03.2014, ODC. 4: NATALIA I PATTI TAŃCZĄ NA RURZE [WIDEO] "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 23.02.2014, ODC. 3. CO MALARZE ZNALEŹLI W GARDEROBIE [WIDEO]

W trackie kiedy dziewczyny przygotowywały się na imprezę, panowie czyli Adaś, RED i Mariusz pojechali na bazar, zrobić odpowiednie zakupy. Po powrocie wszyscy zaangażowali się do pomocy przy imprezie, a Natalia z siostrą poszły się przygotować.

Niestety wszystko zostało przerwane przez brak prądu. Na szczęście panika trwała tylko chwilę, a dziewczyny skończyły malować się przy świetle z telefonów komórkowych!

W końcu przyszedł czas na imprezę. Dobre jedzenie, drogi alkohol, drinki, muzyka tańce, basen oraz oczywiście dużo gości. Jednak czy wszystko poszło tak jak zaplanowała to sobie Natalia?

Piąty odcinek "Enjoy The View Love Natalia": niedziela, 9 marca tylko w VIVA Polska

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia21 (gość)

    http://kino24tv.pl/MTYy/enjoy_the_view_love_natalia_odc_8

    17.03.2014 15:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×