"Enola Holmes". Henry Cavill i Millie Bobby Brown jako rodzeństwo Holmes w filmie Netflix! Zobacz pierwszy teaser

Henry Cavill i Millie Bobby Brown zagrali rodzeństwo Holmes w nowym filmie Netflix. Pierwszy teaser "Enola Holmes" trafił już do sieci. Jak zapowiada się filmowa produkcja amerykańskiego serwisu z gwiazdorem "Wiedźmina" i Jedenastką ze "Stranger Things" w rolach głównych?

Multimedia

"Enola Holmes" - o czym jest nowy film Netflix?

Akcja filmu "Enola Holmes" toczy się w 1884 roku w Anglii. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes (Millie Bobby Brown) odkrywa, że jej matka (Helena Bonham Carter) opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”. Dziewczyna ma jednak inne plany: ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda (Louis Partridge). Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Henry Cavill i Millie Bobby Brown razem na ekranie jako rodzeństwo!Zobacz więcej

Oparty na uwielbianej przez czytelników serii powieści autorstwa Nancy Springer film "Enola Holmes" zapowiadany jest jako emocjonujący kryminał przygodowy, w którym znany na całym świecie detektyw stawia czoła przeciwnikowi, z jakim jeszcze nie miał do czynienia — swojej nastoletniej siostrze. W rolach głównych zagrali Henry Cavill i Millie Bobby Brown.

Jak wypadli jako rodzeństwo? Zobacz teaser filmu "Enola Holmes":

Premiera "Enola Holmes" została zaplanowana na 23 września 2020 r. na Netflix.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×