"Euforia". Kiedy drugi odcinek specjalny w HBO GO? O czym będzie?

Będzie drugi odcinek specjalny serialu "Euforia". HBO właśnie zaprezentowało plakat kolejnego epizodu, który będzie koncentrował się na postaci Jules. Kiedy będzie można go obejrzeć?

Multimedia

"Euforia" - drugi odcinek specjalny o Jules

Serial "Euforia" doczeka się kolejnego odcinka specjalnego, który będzie stanowił pomost pomost pomiędzy 1. a 2. sezonem. Drugi odcinek specjalny pokaże, co wydarzyło się u Jules (Hunter Schafer), po tym rozstała się z Rue (Zendaya) na peronie w finale 1. sezonu. Odcinek zatytułowano "F–k Anyone Who's Not a Sea Blob". Warto wspomnieć, że współautorką jego scenariusza jest Hunter Schafer.

Pierwszy odcinek specjalny już dostępny w HBO GO! O czym jest?Zobacz więcej

O tym, jak potoczyły się losy Jules dowiemy się już 24 stycznia 2021 r. W bibliotece HBO GO w Polsce odcinek pojawi się dzień później. HBO Max zaprezentowało już plakat drugiego odcinka specjalnego serialu "Euforia", który znajdziecie w galerii.

Zobacz galerię

O serialu "Euforia"

"Euforia" (ang. Euphoria) to nieszablonowy serial HBO o dorastaniu, który szczerze opowiada o nastoletnim świecie, zaprawianych narkotykami imprezach i towarzyszącym młodym ludziom lęku. Bohaterką serialu jest 17-letnia Rue Bennett (Zendaya). Nastolatka zakończyła niedawno odwyk i zastanawia się nad swoją przyszłością. Jej życie gwałtownie się zmienia, kiedy poznaje Jules Vaughn (Hunter Schafer), transseksualną dziewczynę, która niedawno przeprowadziła się do miasta po rozwodzie swoich rodziców i podobnie jak Rue szuka swojego miejsca na Ziemi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×