"Europa da się lubić – 15 lat później" odcinek 6. Edyta Górniak komplementowana przez przystojnego Włocha! Coś ich połączy?

Przystojny Włoch zauroczony Edytą Górniak, która jest gościem specjalnym 6. odcinka "Europa da się lubić – 15 lat później"! Zobacz fragment programu!

Multimedia

"Europa da się lubić – 15 lat później" w sobotę, 1.06.2019 o 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Edyta Górniak była gościem specjalnym 6. odcinka programu "Europa da się lubić – 15 lat później", którego tematem przewodnim były podróże. Piosenkarka od najmłodszych lat zwiedza Europę zarówno prywatnie, jak zawodowo, przez kilka lat mieszkała też w Londynie.

Conrado Moreno i jego wjazd na skuterze. Hiszpan zażartował z wpadki sprzed lat!Zobacz więcej

Temperatura w studio wyraźnie się podniosła, kiedy głos zabrał Włoch, Fausto Corticelli, przystojny fryzjer od kilku lat mieszkający we Wrocławiu. Edyta przyznała, że włoski akcent silnie na nią działa i podobają się jej mężczyźni o południowym typie urody. Fausto natychmiast zrewanżował się Edycie lawiną komplementów.

Prowadząca program Monika Zamachowska co chwilę musiała przywoływać parę do porządku, by wrócili do tematu rozmowy, a inny uczestnik, Anglik Steve Terrett zapytał czy na pewno nadal jest to program "Europa da się lubić", czy raczej "Fryzjer szuka żony"?

25 lat temu Edyta Górniak oczarowała świat piosenką "To nie ja"! Jak zmieniła się wokalistka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ktis (gość)

    Włoch super facet Edyta babka na medal piękna byłaby para.Zycze powodzenia.

    10.08.2019 15:21
  • Ulla (gość)

    Włoch super piękne błękitne oczy można patrzeć Edyta wpatrzona

    14.07.2019 16:29
  • Ulka (gość)

    Te piękne oczy Włocha romantyczne

    14.07.2019 16:24
  • MHM (gość)

    Górniak zachowywała się jak desperatka. Adorowała Włocha jak jakaś wygłodzona nimfomanka. Żenada

    14.07.2019 16:18
  • lambada (gość)

    Edyta juz za stara na Wlocha ,no chyba ze znajdzie takiego 70 letniego tak jak to sobie wyobrazala o Davidzie Fosterze ze moze go sobie uwiesc i co czar prysl..Ten Wloch przyjechal do Polski bo wie ze polki to latwy towar .

    21.06.2019 18:36
  • Ania (gość)

    Super, odcinek bardzo mnie rozbawił, a flirt na ekranie ? Czemu , nie!!!!!!!

    15.06.2019 08:53
  • Patrycja (gość)

    Wiedziałam że Edyta Górniak jest tępa.... Ale nie że aż tak. To była totalna żenada.

    11.06.2019 21:17
  • Eva (gość)

    ...a jakie piekne bylyby dzieci

    07.06.2019 22:35
  • gosc (gość)

    o... bylaby piekna para z nich

    07.06.2019 22:26
  • Jolka (gość)

    Bardzo fajne tetate oglądało się z przymrużeniem oka bardzo sympatycznie

    03.06.2019 14:23
  • Eleonora (gość)

    Ja się świetnie bawiłam jak nigdy dotąd oglądając tę edycję. Była inna niż poprzednie. Sądzę iż to zasługa gościa specjalnego

    02.06.2019 10:50
  • podpucha (gość)

    Nie można wierzyć we wszystko co się widzi na ekranie.Sytuacja mogła być zaaranżowana dla podniesienia oglądalności programu, zresztą facet jest od niej młodszy.

    02.06.2019 09:33
  • Ofelia (gość)

    To edyta leciała na niego, nie na odwrót, on raczej tylko chciał się fajnie zaprezentować. I fajnie, to bardzo przystojny, zmysłowy mężczyzna, czarujący i te piękne jasne oczy.

    01.06.2019 22:37
  • Gosc (gość)

    Zenada

    01.06.2019 22:16
  • Klaudia (gość)

    Ludzie ten program jest przed 22, a tyle tam specjalnych podtekstów. Szok

    01.06.2019 21:22