"Europa da się lubić". Conrado Moreno, czyli polsko-hiszpański romantyk. Wiedzieliście, że pisze wiersze?

Conrado Moreno to polsko-hiszpański prezenter, znany z programu "Europa da się lubić". Moreno od niedawna w mediach społecznościowych udostępnia swoją poezję. Basia Pasek z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z nim, by porozmawiać o jego twórczości.

Multimedia

Conrado Moreno dał się poznać polskiej widowni dzięki występom w "Europa da się lubić". Dzięki talk show TVP2 zyskał ogromną popularność. Po zakończeniu programu "Europa da się lubić" występował także w innych formatach rozrywkowych takich jak: "Taniec z gwiazdami" (2005), "Gwiazdy tańczą na lodzie" (2008) oraz Fort Boyard". Hiszpan wciąż jest obecny w polskich mediach. Działa m.in. jako konferansjer.

Jak zmienili się uczestnicy programu? Czym zajmują się obecnie?Zobacz więcej

Moreno od niedawna w mediach społecznościowych udostępnia swoją poezję. Basia Pasek z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z nim, by porozmawiać o jego twórczości.

Trudno jest mi o tym mówić. Nie robię tego dla kogoś, ja robię to dla siebie, to jest mi potrzebne – wyznał.

Dlaczego Conrado Moreno zdecydował się na tę formę wyrażania siebie? Zobaczcie, co zdradził w rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN". W galerii możecie zobaczyć fragmenty poezji polsko-hiszpańskiego prezentera.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×