"Europa da się lubić". Monika Richardson ma nowego partnera? Spotyka się z byłym partnerem Doroty Gardias?

Monika Zamachowska, która po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim woli być przedstawiana Monika Richardson, właśnie znalazła nową miłość? Wiele na to wskazuje! Jak donoszą media, w życiu dziennikarki pojawił się nowy mężczyzna!

Multimedia

Monika Richardson nie miała ostatnio łatwo. Jej rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim i wyprowadzkę męża z mieszkania na Żoliborzu komentowali wszyscy, poza samą zainteresowaną, która starała się nie podnosić do sprawy. Nic dziwnego, potrzebowała spokoju.

Dopiero w kwietniu Monika Richardson opowiedziała o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim i o tym, że planuje wrócić do starego nazwiska. Teraz okazuje się, że dziennikarka znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny! Okazało się, że Monika Richardson spotyka się z biznesmenem i producentem filmowym, Konradem Wojterkowskim.

Monika Zamachowska chce wrócić do starego nazwiska! Wybierze "Richardson" czy "Pietkiewicz"?Zobacz więcej

O związku z dziennikarką poinformował sam Konrad Wojterkowski, który napisał na Instagramie:

To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem. Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów. Prosimy jedynie o szacunek. Jak będziecie robić to z klasą, to nie będziemy „musieli” spierać się na salach sądowych o to, kto ma rację. Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście „otoczyli opieką” nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi. Pozdrawiamy Wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem.

Jak donoszą media, Konrad Wojterkowski w przeszłości spotykał się m.in. z Dorotą Gardias, w towarzystwie której pojawił się na kilku branżowych imprezach. Gratulujemy nowej relacji i życzymy szczęścia!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Komuniści won (gość)

    Lepsza rura

    29.05.2021 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×