"Europa da się lubić". Monika Richardson planuje ingerować w swoją urodę? "Nie wykluczam tego. Bo robiłam już wszystko"

Już niebawem Monika Richardson skończy 50 lat. Słynna prezenterka pomimo swojego wieku, wciąż imponuje świetną formą. Może mieć to związek z medycyną estetyczną, która dla gwiazdy nie jest tematem tabu. Według najnowszych medialnych doniesień, Monika Richardson marzy o tym, aby poddać się pewnemu zabiegowi.

Multimedia

Kariera Moniki Richardson

Monika Richardson jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Początki jej kariery sięgają już roku 1995 kiedy, to dziennikarka związała się z TVP 2. Bezapelacyjnie największą rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej słynny program "Europa da się lubić", z którym Monika Richardson była związana przez ponad 5 lat. Mogliśmy ją jeszcze zobaczyć m.in. w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami", a także usłyszeć w radiu "Złote przeboje", gdzie przez pewien czas prowadziła audycję "Złote Przeboje na Dzień Dobry".

Monika Richardson po raz czwarty wyjdzie za mąż!? "Nie zmieni tego mój trzeci rozwód"Zobacz więcej

Monika Richardson planuje operację plastyczną? "Nie wykluczam tego. Bo robiłam już wszystko"

Ostatnio Monika Richardson wyznała na łamach "Faktu", że nie wyklucza ingerowania w swoją urodę. Dla popularnej prezenterki medycyna estetyczna ma nie stanowić tematu tabu. Zdaniem dziennika, Monice Richardson marzy się przejście specjalnego zabiegu twarzy, polegającego na podciągnięciu sobie twarzy na niciach, które mają za zadanie wygładzić, zagęścić oraz wzmocnić skórę.

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to jeszcze nie próbowałam nici. Nie wykluczam tego. Bo robiłam już wszystko – wyznała w rozmowie z "Faktem"

Zobacz galerię

Monika Richardson też pomaga uchodźcom. Uczy w szkole. Wspiera ją 18-letnia córka Zofia Malcolm i jej chłopak!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×