"Europa da się lubić". Monika Richardson po raz czwarty wyjdzie za mąż!? "Nie zmieni tego mój trzeci rozwód"

Monika Richardson od pewnego czasu znów wiedzie szczęśliwe życie miłosne. Tym razem u boku Konrada Wojterkowskiego, z którym zdążyła się już pokazać na kilku imprezach branżowych. Telewizyjna gwiazda niedawno wspominała o czwartym ślubie i stwierdziła, że "liczy się dla niej tylko miłość". Jakie są jej dalsze plany?

Multimedia

Miłosne życie Moniki Richardson

Monika Richardson, znana z roli prowadzącej show "Europa da się lubić", nie miała szczęścia jeśli chodzi o jej dotychczasowe życie uczuciowe. Prezenterka rozwodziła się już dwukrotnie, a ostatnie rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim nie należało do najłatwiejszych. Niedawno okazało się jednak, że w życiu Moniki Richardson pojawił się nowy ukochany. Mowa o biznesmenie Konradzie Wojterkowskim, z którym gwiazda zaczęła już pojawiać się na salonach.

Monika Richardson zamieszkała ze swoim partneremZobacz więcej

Monika Richardson planuje czwarty ślub!?

Prowadząca "Europa da się lubić" niejednokrotnie podkreślała, że bardzo dobrze czuje się u boku swojego ukochanego. W pewnym momencie pojawił się nawet temat potencjalnego ślubu zakochanych, co oznaczałoby, że Konrad zostałby jej czwartym mężem.

Nigdy nie należy mówić nigdy. W moim wieku byłoby to głupie. Ale nie mam jakichś szczególnych ambicji w tym kierunku, wydaje mi się, że trzykrotne stawanie na ślubnym kobiercu to jest niezła statystyka jak na nasz piękny kraj. Ja całe życie dążyłam do tego, żeby być w szczęśliwym związku, w którym jest miłość. I to jest mój plan na życie i ja go nie zmieniam. Nie zmieni tego mój trzeci rozwód. Być może jestem skrajnie naiwna, też czytałam takie głosy, że jestem głupia i naiwna, ale taka umrę - wyznała swego czasu w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Ten sam portal niedawno zadał Monice Richardson pytanie o to, czy aktualnie prezenterka byłaby skłonna wyjść za mąż po raz czwarty.

Nie absolutnie nie. W ogóle o tym nie myślę, jestem szczęśliwa i niech tak zostanie - odpowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz galerię

Monika Richardson też pomaga uchodźcom. Uczy w szkole. Wspiera ją 18-letnia córka Zofia Malcolm i jej chłopak!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×