"Europa da się lubić". Partner Moniki Richardson przez ponad 40 lat nie wiedział, że ma brata! Konrad Wojterkowski pokazał się z odnalezionym bratem!

Trudno uwierzyć w tę historię, ale wydarzyła się naprawdę. Partner Moniki Richardson, Konrad Wojterkowski, przez ponad 40 lat nie wiedział, że ma brata! Jak do tego doszło? Jak bracia trafili na siebie? Sprawdźcie tę wzruszającą historię!

Multimedia

Partner Moniki Richardson przez ponad 40 lat nie wiedział, że ma brata!

Konrad Wojterkowski w ostatnich miesiącach jest jednym z głównych obiektów zainteresowania mediów. Wszystko za sprawą związku z Moniką Richardson, która w końcu u boku znanego przedsiębiorcy znalazła miłość i szczęście.

Teraz jednak Konrad Wojterkowski postanowił podzielić się z mediami swoją bardzo osobistą i wzruszającą historią. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", przedsiębiorca wyznał, że... przez ponad 40 lat nie wiedział, że ma brata! Obydwaj panowie pojawili się razem na antenie TVN i opowiedzieli tę wyjątkową historię.

Monika Richardson "robi coś dobrego ze swoim życiem"!Zobacz więcej

Konrad i Przemysław Wojterkowscy po raz spotkali się w 2018 roku. Konrad Wojterkowski wyznał:

Wiedziałem, że moja rodzina jest jedyną w Polsce, która nosi nazwisko Wojterkowski, dlatego postanowiłem wszystkie osoby z takim nazwiskiem zaprosić do grona znajomych na Facebooku. Wtedy odezwał się do mnie syn Przemka. Po dłuższej wymianie zdań doszedłem do wniosku, że Przemek musi być moim bratem.

Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? Jakie teraz mają relacje? Sprawdźcie!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×