"Europa da się lubić". Zakochani Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są już oficjalnie razem. Kim jest biznesmen i nowy partner dziennikarki?

Wygląda na to, że Monika Richardson znowu jest szczęśliwą kobietą. Po trudnym rozstaniu z niewiernym trzecim mężem, Zbigniewem Zamachowskim, dziennikarka odżywa w towarzystwie znanego biznesmena, Konrada Wojterkowskiego.

Multimedia

Monika Richardson wie, że życie jest za krótkie na samotność

Ten romans wybuchł zupełnie niespodziewanie. W marcu Monika Richardson przeprowadzała wywiad z Konradem Wojterkowskim dla tygodnika "Wprost". Między nimi zaiskrzyło i dziś są razem. Nie marnowali czasu na długie podchody, bo ze swoim doświadczeniem życiowym oboje wiedzą, że nie ma to sensu. Życie jest na nie za krótkie.

Kim jest nowy ukochany dziennikarki? To osoba niezwykle wpływowa. Przede wszystkim to właściciel Grupy #BeReady, zajmującej się produkcją maseczek ochronnych - nie byle jakich, bo pokrytych specjalną powłoką Hello Nano, niszczącą wirusy i bakterie. Kiedyś powiązane z nim firmy wygrywały ważne przetargi, m.in. na dostawę sprzętu oraz migrację wewnętrznych systemów informatycznych dla Ministerstwa Finansów, na system dozoru elektronicznego dla skazanych.

Konrad Wojterkowski jest prezesem Krajowego Centrum Kompetencji - fundacji charytatywnej o charakterze non-profit - którą założył w 2007 roku. Organizacja gromadzi dane o innych fundacjach i stowarzyszeniach oraz instytucjach administracji publicznej z obszaru pomocy społecznej. Współpracują z nią m.in.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce”, Polska Akcja Humanitarna, Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Fundacja Polsat.

Konrad Wojterkowski zmienia Polskę

Biznesmen stoi za bardzo ważnymi inicjatywami społecznymi. Pierwsza to „Przekaż 1%”, która wypromowała możliwość przekazywania jednego procenta podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Równie skuteczne były cztery edycje kampanii "Kocham. Nie biję" – skierowanej przeciwko przemocy w rodzinie, głównie wobec dzieci. W rezultacie jej przeprowadzenia zwiększyła się liczba zgłoszeń przypadków przemocy i powstały nowe inicjatywy niezależne, zainspirowane akcją. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przyznało mu odznakę Przyjaciel Dzieci.

Monika Richardson ma nowego partnera? Spotyka się z byłym partnerem Doroty Gardias?Zobacz więcej

W jego życiu nie wydarzyło się nic, co bezpośrednio wpłynęłoby na pomysł kampanii. Zaczął pomagać ze zwykłej potrzeby serca:

Przez wiele lat nie było żadnej kampanii dotyczącej praw kobiet. Obiecałem sobie, że to zmienię. Bita kobieta jest zostawiona sama sobie i musi się tłumaczyć z bycia ofiarą - powiedział Monice Richardson w wywiadzie dla "Wprost".

Pierwszą osobą, której pomógł, był niepełnosprawny Paweł, dziecko z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Wojterkowski postanowił przekazać kilkadziesiąt tysięcy złotych na turnusy rehabilitacyjne i stałą, profesjonalną opiekę dla chłopca. Odmienił życie tej rodziny. Dziś Paweł, już prawie dorosły, jest niemal samodzielny.

Monika Zamachowska chce wrócić do starego nazwiska! Wybierze "Richardson" czy "Pietkiewicz"?Zobacz więcej

Wojterkowski trafił do serca Moniki Richardson zrozumieniem dla ważnych problemów społecznych i zaangażowaniem w sprawy, w które swego czasu nikt angażować się nie chciał - przemocy wobec najsłabszych. Ich znajomi - m.in. Joanna Racewicz - lub tylko życzliwi fani obojga, wróżą temu związkowi przyszłość. Dziennikarka ma się wkrótce przenieść ze Starego Żoliborza do apartamentu biznesmena z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Cieszy ją to, że nowy partner jest opiekuńczy i pełen atencji wobec niej. Kilka dni temu biznesmen zamieścił na swoim profilu bardzo szczery wpis, rozwiewający wszelkie wątpliwości na temat jego relacji z Richardson. Oto garść komentarzy:

W końcu ktoś odpowiedni dla prawdziwej Damy!! szczęścia! wizualnie perfect, nie wizualnie a duchowo pewnie jeszcze lepiej!

Proszę Pana, proszę o nią dbać bo to nie jest byle kto😊 Wbrew opinii publicznej to bardzo wartościowy i dobry człowiek. No i piękna jest 😊

Nareszcie Pani Monika spotkała odpowiedniego mężczyznę!

Proszę dać Monice dużo szczęścia i jej nie krzywdzić, bo będzie ze mną do czynienia... 😈🤫 Powodzenia! ❤️

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zaplanowali wspólne wakacje. Na początku czerwca uciekli z Polski na udany wypoczynek na południe Hiszpanii, na wybrzeże Costa Blanca.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×