Eurowizja Junior 2018. Roksana Węgiel prezentuje nową wersję teledysku do swojego wielkiego przeboju!

Zwyciężczyni konkursu Eurowizja Junior 2018 – Roksana Węgiel w polskim zwiastunie „Manu. Bądź sobą!”. Najwyższych lotów animacja o tym, że wiara w siebie dodaje skrzydeł, w kinach od 5 kwietnia. Zobaczcie nową wersję teledysku!

Multimedia

Świetny dubbing z głosami Czesława Mozila i Adama Zdrójkowskiego, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film zagości w kinach 5 kwietnia i jest piękną i zabawną opowieścią o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają znaczeń, a wiara we własne siły potrafi czynić cuda. Promocję „Manu. Bądź sobą!” wspiera wielki hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji. Młoda artystka, gościnie, pojawiła się również w polskim zwiastunie przygód Manu.

Roksana Węgiel w teledysku discopolowej grupy! Tak zaczynała muzyczną karierę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Roksana Węgiel, zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior ma zaledwie 14 lat i szereg sukcesów na koncie. Jako pierwsi w jej głosie zakochali się widzowie TVP, kiedy brawurowo wygrała program „The Voice Kids”. Utalentowana nastolatka to prawdziwy wulkan energii. W swoim życiu zdążyła już uprawiać akrobatykę, trenować judo oraz tańczyć zarówno hip-hop jak i taniec towarzyski. Jednak największą pasją Roxie pozostaje śpiew. Jej nietypowa jak na 13-latkę dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi zachwycają zarówno jej rówieśników jak i dorosłych. Edyta Górniak w programie the Voice Kids nie kryła zachwytu: „Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyonce w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu”.

Finałowy koncert odbędzie się w Gliwicach! Roksana Węgiel na scenie ponownie zaprezentuje zwycięską piosenkę?Zobacz więcej

Swój talent odkryła nietypowo. Na obozie judo wzięła udział w konkursie karaoke i zebrała wiele gratulacji. To zachęciło jej do dalszej pracy nad możliwościami swojego głosu. Nietypowo również zaczęła się jej przygoda z autorskim materiałem. Kompozytor jej pierwszej piosenki „Żyj” – Juliusz Kamil – zauważył ją na konkursie piosenki Majki Jeżowskiej, na którym znalazł się przypadkiem. Od razu zaproponował jej współpracę. Prawdziwy przełom nastąpił po programie the Voice Kids, gdzie pod opieką Edyty Górniak Roxie dotarła na sam szczyt. Wygrana w programie otworzyła jej wiele możliwości. Jej pierwszy teledysk do singla „Żyj” został obejrzany ponad 11 milionów razy, a w mediach społecznościowych śledzi ją blisko 600 tysięcy osób!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×