"Eurowizja". Netflix nakręci komedię o Konkursie Piosenki Eurowizji! Rachel McAdams i Pierce Brosnan w obsadzie!

"Eurowizja" to tytuł nowego filmu Netflixa. Komediowa produkcja opowie o cieszącym się ogromną popularnością Konkursie Piosenki Eurowizji! Kto wystąpi w rolach głównych? W obsadzie "Eurowizji" znalazły się topowe nazwiska!

Multimedia

Konkurs Piosenki Eurowizji to coroczna muzyczna impreza organizowana od 1956 roku. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością i co roku przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że potencjał Konkursu Piosenki Eurowizji dostrzegł w końcu Netflix, który postanowił stworzyć na jego temat film komediowy.

Skandal z zespołem Hatari z Islandii w roli głównej. Polityka znowu wzięła górę nad muzyką?Zobacz więcej

Zdjęcia do filmu "Eurowizja" w reżyserii Davida Dobkina ("Polowanie na druhny") już wystartowały. Szczegóły produkcji trzymane są na razie w tajemnicy, ale wiadomo, że bohaterami komedii będą islandzcy muzycy: Lars Erickssong i Sigrit Ericksdottir, którzy chcą wystąpić na Eurowizji. Największe wrażenie robi póki co obsada filmu, w której znalęźli się m.in. Will Ferrell, Rachel McAdams, Pierce Brosnan i Dan Stevens. Ten ostatni zagra Alexandera Lemtova, reprezentanta Rosji.

W obsadzie muzycznej produkcji Netflixa pojawi się też amerykańska wokalistka - Demi Lovato. Piosenkarka potwierdziła już swój udział za pośrednictwem mediów społecznościowych. W filmie zagrają również: Jóhannes Haukur Jóhannesson, Björn Hlynur Haraldsson, Alftun Rose, Nína Dögg Filippusdóttir, Julian Miller, Arnmundur Ernst Björnsson, Josh Zaré, Milan van Weelden i Yevgeniy Malyarchuk.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×