Ewelina Lisowska skończyła z życiem pełnym restrykcji. Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, co widać na nowym zdjęciu!

Ewelina Lisowska pozwoliła sobie na zerwanie z restrykcjami i wyrzeczeniami na rzecz dobrego samopoczucia. Okazuje się, że ceną za to wcale nie muszą być wyrzuty sumienia. Wręcz przeciwnie - teraz czuje się szczęśliwa w swoim ciele.

Multimedia

Ewelina Lisowska woli włoskie lody od wyrzeczeń

Wokalistka, która nagrała cztery płyty i zawsze mocno dbała o swój wizerunek, starając się rezygnować z kalorycznych - co nie znaczy, że zawsze niezdrowych - przysmaków, powiedziała w końcu "dość!". Dosyć pogoni za wyśrubowanym kanonem piękna, za niedoścignioną doskonałością, za ulotnym ideałem. To nie da nam szczęścia i szkoda na to życia:

Zdradzę Ci sekret 🤫 Nie będziesz szczęśliwa, żyjąc wśród wiecznych restrykcji, nawet jeśli w zamian zyskasz kratę na brzuchu (...) W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze, ale to Ty decydujesz o swoich priorytetach 🙏🏻 Przestańmy się wreszcie obwiniać, że nie jesteśmy wystarczająco dobre. Nigdy nie będziemy! Zawsze znajdziemy w sobie coś do poprawy, ale... czy starczy nam na to życia? - napisała w najnowszym wpisie na Instagramie.

Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Ewelina Lisowska zdradzają, jakie będą ich święta i sylwester!Zobacz więcej

Ewelina Lisowska wygląda kobieco i promienieje pewnością siebie dziewczyny dobrze czującej się w swoim ciele.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×