"Ex na plaży Polska" odcinek 7. Anastasiya po raz kolejny pokazuje pazurki! Ania pociesza Karinę! [PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT+ZDJĘCIA]

Takiej sytuacji nikt się nie spodziewał. Kolejna prowokacja wyprowadzi z równowagi nawet najspokojniejszą uczestniczkę programu. Jak zakończy się nocna afera? Odpowiedź w nowym odcinku „Ex na plaży Polska”, już dziś o 23:00 w MTV!

Multimedia

"Ex na plaży Polska" sezon 4. w poniedziałki o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Zazdrosna Ewa razem z Kasjuszem będzie podglądać Karinę i Maćka na randce –EX Kasjusza będzie kusić przystojnego trenera tańcem. Tymczasem w willi Anastasiya będzie wykorzystywać każdą okazję by sprowokować koleżanki. Gdy zadzwoni tablet grozy emocje sięgną zenitu, gdyż zadziorna dziewczyna będzie musiała zdecydować z kim pójdzie na kolejną randkę. Ostatecznie szczęśliwcem okaże się Bartek.

Chorobliwa zazdrość i namiętny romans Kasjusza i Anastasiy [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednak najwięcej emocji przyniesie wieczór. Ku zaskoczeniu wszystkich zaraz po przybyciu do willi Karina będzie spędzać czas tylko z jedną osobą… Anastasiyą. Jednak po wspólnym wieczorze największa prowokatorka czwartego sezonu porzuci nową koleżankę, co zdenerwuje pozostałych domowników. Sytuacji nie wytrzyma Ismena, która w dosadny sposób powie co o tym myśli. Zdezorientowaną Karina zaopiekuje się Ania. Jak zakończy się ten wieczór?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×